2737
2734
عنوان

لجبازی کودک

147 بازدید | 11 پست

سلام پسرم دو سالش خیلی بد شده همش گریه میکنه خودش به در و دیوار میزنه بدون علت ..

اعصابم ریخته بهم .مادر شوهرم میگه مشکل اعصاب داره .همین بیشتر عصبیم میکنه.تو رو خدا بچه هاتون اینجورین تو این سن.این حالت مقطعیه تا کی اینجورین.

گفت بزرگ میشه راحت میشه روز به روز بدتر میشه

سرگرمش کن

گناه داره طفلی

باید جایی باشه با هم‌سناش بازی کنه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم مشکل اعصاب نداره بچه ها از سن دو تا 4سالگی بی نهایت لجباز میشن که البته به ژن بچه یا تربیت و خیلی چیزای دیگم مربوط میشه فقط سعی کن باهاش مدارا کنی اگه بتونی با یه مشاور کودک هم حرف بزنی خیلی خوب میشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2742

مشکل اعصاب کجابود.بچه س هرچندوقت یه اخلاق خاصی پیدامیکنه باز خوب میشه.فقط باید ببینین در صورت هررفتار بهتره چطوری برخورد کنین مثلا گاهی لازمه خودتو بزنی به اون راه و اعتنا نکنی. گاهی باید ببری سرگرمش کنی

2738
 عصرا میبرمش پارک بازی کنه شب چکار کنم روز نمیشه که ۲۴ ساعت پارک باشم

ببرش سرایه محله یا مهد ساعتی

اونجا انرژیش تخلیه میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

سلام

اگر حوصله دارید این مقاله رو بخونید

با کودک لجباز چه کنم؟

ببینید لجبازی تو کودکان یک چیز طبیعی هست

شما باید ریشه لجبازی شو پیدا کنید

لجبازی میتونه به خیلی از موارد وابسطه باشه

مثلا عوامل محیلی و غیر محیطی

خوب باید زیر نظر بگیریدش و دلیل لجبازی اش رو پیدا کنید

خیلی از اوقات لجبازی کودکان فقط به خاطر خواب نامناسب  هست

یا مثلا به خاطر کم توجهی از طرف مادرشون هست

اگر مقاله بهتری هم پیدا کردم براتون ارسال میکنم

کمک به هم نوع