2737
2739
عنوان

یه نوزاد در ماه چقدر هزینه داره؟ تا 2 سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همین کارو کردم

افرين

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
والا من تا 6 ناهگی شیر خودپو دادم ولی هرینه اش بیشتر بود اونقدر که باید مقوی میخوردم شیر داشته باشم ...

شير بيشتر ارثي هست.قيول داري؟من مامانم شير نداشته خاله هامم همينطور.منم اينجور شدم شيرم كمه.هرچيم ميخورم فايده نداره.بچم با غذا سير ميشه كه اونم كم ميخوره

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2740
هر آنکس که دندان دهد نان دهد👌

آقا خداوکیلی میگن ازدواج کنید خدا برکت میده

همسر من که میگه از وقتی عقد کردیم نه اینکه پول و حقوقش زیاد بشه ها، ولی انگار کاراش راحت تر و رو روال تر میشه، اتفاقای مالی بهاری براش میفته.

خودش که نیگه قشنگ دارم حسش میکنم.

بچه هم همینه

با خودش برکتشو میاره حتما

خدای ما دو نفر اگه ۳ تا بشیم یا ۴تا و... روزیمونو نمیده یعنی؟!