2703
2553

یه نوزاد از تلد تا 2-3 سالگی برای پوشک و مثلا شیرخشک و لباس و خدا نکرده خدانکرده دکتر و... چقدر هزینه داره در ماه؟ همه چیز رو متوسط در نظر بگیرید نه بهترین حالتش رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ماهی۱۰۰پوشک

گاهی ام شیرخشک میدم قوطی۳۰تومن

من بیشتر لباس میخرم براش خرجش بیشتر واسه لباسه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2714

۱۵۰ شیر خشک

۲۵۰ پوشک البته نوزاد بیشتر پوشک استفاده می کنه بزرگ بشه کمتر

لباس ماهی اگه خیلی رو لباس پوشیدن حساسی و زود بزرگ بشه تو خونه ای ۲۰۰ برای زمستون و تابستون لباس بیرون باز گرون تره

دکتر هم بستگی داره متخصص ببری یا عمومی یا بیمه داشته باشی نداشته باشی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

ما خداییی 500 تا وقتی شیر خشک میدادم  قبل گرونی ها الان نمیدونم 

500 هم هزینه پوشک و شسرخشک و ویزیت هرماهه دکتر و مولتی ویتامین و یه تیکه لباس میشد 

منم خیلی کم خرجم ولی بچه چون تو رشده حتما یه تیکه لباسو میخواد در ماه چون لکه شیر و پی می اینا میگیره زود کثیف میشه نمیرهه دیگه 

شیر خشک وقتی نوزاد هس چقدر میشه یه قوطی چند روز ؟؟؟

هفته ای دو تا در نوزادی که دونه ای ۲۵ تومن هستش

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

سعي كنيد شير خودتونو بديد.شير خشك كمكي بديد.اينجور هزينه خيييييييلييييي كم ميشه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
سعي كنيد شير خودتونو بديد.شير خشك كمكي بديد.اينجور هزينه خيييييييلييييي كم ميشه

من همین کارو کردم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706