2733
2739
عنوان

شبکه پویا👿

297 بازدید | 34 پست

اخه اینا چین شبکه پویا نشون میده؟ 

با هم بازی

بچهه اومد یه بسته ماکارونی و نخود لوبیارو خالی کرد رو فرش. بعد ننش اومد وای چیکار کردین و نشستن بازی کردن

پسرمنم میگه ماکارونی بده بازی کنیم😥

اخه این چه بازیه؟ خب مامانه از اول اوناروقاطی میکرد بعد بازی میکردن حتما باید بچهه بریزه تو خونه؟ 

شهادتت مبارک سردار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو حالت عا ی ننه اش با جارو دنبالش میکنه😂

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

من بیشتر حالم از خرابکاری خراب شد تا مادره🤣

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

توهم پاشو همه رو بریز رو فرش به پسرتم بگو بشینه جمعش کنه😅

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
موافقم..ادای تنگا رو در میارن

😐

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
مثلا میخان بگن بچه هارو دعوانکنید

خب ادمی که مونده تو زندگیش با این وضعیتی که درست کردن میشه دعوا نکنه؟ 

بخدا بچه اینارو میبینه میگه ننه بابام شمرن که میگن بالا چشمت ابروئه

شهادتت مبارک سردار

خب درستش هم همینه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
توهم پاشو همه رو بریز رو فرش به پسرتم بگو بشینه جمعش کنه😅

اینا که جمع نمیکنن بابا. 3سالشه بهش میگم ماشینتو بزار تو اتاقت میگه وای دلم درد میکنه کمرم درد میکنه. میرهدراز میکشه رو مبل. ادای منو درمیاره در مواقع خاص😂😂😂😂😂

شهادتت مبارک سردار
2706