2737
2739
عنوان

تجریبات درمورد صندلی ماشین کودک

104 بازدید | 14 پست

سلام خانوما. میخوام برای دخار دوسالم صندلی ماشین بگیرم.میشه راهنمایی کنین چه چی ایی رو باید مدنظر بگیرم؟ من بیبی لند مدل کامفورت رو درنظر دارم.کسی استفاده کرده و راضی بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دلیجان داریم تقریبا دو ساله داریم استفاده میکنیم من هنوز بخاطرش ذوق میکنم انقدر چیز بدرد بخوریه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2728

من الیت دارم از ۱.۵ سالگی نشست الانم ۳.۵ سالس فقط همون تو میشینه جاشو بلد شده دیگه و حتی اگه کسی بیاد تو ماشین و مجبور بشیم برش داریم تا همه جا بشیم عصبانی میشه شدیید...حتی کسی اجازه نداره جز خودم جلو بشینه میگه جای مامانمه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
ای جونم.اسمش چیه؟ موهاش فرفری نیست؟

پویان نه عزیزم صافه صافه 😁

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706