2737
2734
عنوان

زردی نوزاد25دروزه

48 بازدید | 6 پست

سلام خانوما

پسرم پنج روزش ک بود بخاطر زردی 20 سه روز بستری شد و اومد پایین. قطره هم داد ک بدمش 

ولی وقتی 20 روزش شد مجدد زردیش رفت15

ک اینبار بردمش حجامت 

ولی یجوری هنوز زرد میزنه و دیشب مدفوعش سبز کم رنگ بود.این رنگ مدفوع نشونه چیه؟

چکار کنم خوب بشه؟ 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

روزی هفت هشت قطره بهش اب انار بده.مثل اب رو اتیشه.من به دختر وقتی دو روزش بود دادم خداروشکر زردیش هشت بود 

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مگه زود ب دنیا اومده ک اینقدر طول کشیده؟؟؟

بعدم ب نظرم بهتر بود با متخصص مشورت میکردی دختر من زردی طولانی داشت ک همش باالا میرفت آخرش دکتر دو روز گفت شیر خشک بده تا بیاید پایین یعنی آب رو آتیش بود 

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
عزیزم مگه زود ب دنیا اومده ک اینقدر طول کشیده؟؟؟ بعدم ب نظرم بهتر بود با متخصص مشورت میکردی دختر ...

اگر پایین نیومد شیر خشک بدم؟ اخه دکتر بردم ازمایش و اینا نوشت شیر خشک نداد.هنوز دست بچم خوب نشده تست گرفته بودن ک زردیش چقدره

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
اگر پایین نیومد شیر خشک بدم؟ اخه دکتر بردم ازمایش و اینا نوشت شیر خشک نداد.هنوز دست بچم خوب نشده تست ...

من دوماه درگیر بودم تا چند دفعه زیر دستگاه رفت بعد گفت قرص ضد تشنج 

بعد با اونم پایین نیومد دیگه شیر خشک دادم

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟