2737
2739

یکی ازفامیلام هم سنه منه،گفتته بودم فلانی سه شنبه پاشو بیا ناهار گفت اخه فعلا نمیتونم بمونه فرداش بیام گفتم باشه،،همون شبش گفت شرمنده نتونستم اخه دکترمیرم گفت فرداش بیام گفتم باشه،ماهم کلی وسایل میوه گرفتیم که خانم پنجشنبه میاد،نگو رفتن مهمونی خونه خالم بعد زنگ زده میگه ببخشد تروخدا میشه شنبه بیام گفتم باشه شنبه بیا😤دیروزم زنگ زده میگه ببخشید کارپیش اومد باشوهرم دوتایی میاییم یه روز شام،دیگه کفری شدم کلی وسایل گرفته بودم همش خراب میشن،شماباشین عصبی نمیشین ایندفه اگه زنگ زد میخام بگم خونه نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در کل ارتباطتو باهاش کمرنگ کن

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2738

تو ک اینو میشناسی برا چی دعوتش میکنی؟؟؟؟ مشکل از خودته نه اون .. این دفعه و هر چند باردیگه ک زنگ زد بگو خونه پدرم دعوتم خونه خواهرم و... 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اینو باید باردوم ک گفت نمیتونم بیام میگفتی نه بعد از اینکه اینهمه سرکارت گذاشت

دقیقا .. منم ب اسی گفتم مشکل از خودته

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706