2733
2734
عنوان

از کراش زدناتون بگید بخندیم😂

289 بازدید | 8 پست

این کراشای دوران راهنمایی دبیرستانم بودن اون موقع میگفتم چرا از این سه نفر که ازشون خوشم میومده همه یه طرفه بوده الان که فکر میکنم بهش از خنده میمیرم اون موقع گریه میکردم😐😂😂

رو سه نفر کراش زدم تاحالا😂

نفر اول دوازده سال از خودم بزرگتر بود و صاحبه یه برند لباس بود و کلی با خانوما سرو کار داشت( با اینکه تو شونزده سالگی شبیه مدلا لباس میپوشیدم اما بازم قیافم مثه فنچای دهه هفتادی بود هرقدرم اون دوران خوب بوده باشم باز یه فنچه دهه هفتادی به حساب میومدم )😂😂😂

نفر دوم خدا میدونه چند سال بزرگتر بود اما ده سال صد در صد بوده و یه شهر دیگه زندگی میکرد اصلا

نفر سوم پسر عموی بابام که سه سال ازم بزرگتره ولی ماشالا اونقدری اوضاش خرابه که با همست اما با هیچکی نیست😂😂😂

اینم از کراشای ما 

بعد خوشم میاد همیشه میگفتم چرا یه طرفست 

یکی از دوستام گفت تو ی بار شرایطه کسایی که کراش داشتی روشون رو بردار رو یه کاغذ بنویس خودت بخونشون میفهمی چرا یه طرفست

و اون موقع فکر میکردم چون تو بلوغ قیافم خوبه و همه تعریف میکنن و اینا از هرکی خوشم اومد اونم باید خوشش بیاد:/(بلوغ است دیگر ....)

در صورتی کع اصلاااااااااا به قیافه نیست بخدا و جالب اینجاست خودمم میفهمیدم ولی یه جور سرگرمی بود دیگه 

هی خدا نوجوونی و غرور الکی و بلوغو....😂😂😂

یادش بخیر

والامن کرانچی خیلی دوس دارم😋

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش زنا میشه لطفا واسه تاپیک اخرم گزارش بزنید...لینک حدف تاپیک یکی داشتم قفله.با امید اون تاپیک زدم که بعد فهمیدم قفله..میترسم شناسایی شم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

کراش چیه دیگه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740

من عاشق مستاجر همسایمون بودم . راهنمایی بودم . همش کتاب دعا دستم بود که خدا این بیاد منو بگیره .‌چه خوشگله و این حرفا . بعد ماه پیش دیدمش . کچل شده بود و زشت و چاق . تازه جلو منم  تف کرد .همون جا خوشال شدم خوبه مستجاب الدعوه  نبودم . خیلی بی کلاس شده بود . نمیدونم چرا