2733
2739
عنوان

درآمدتون چقدره و چگونه میگذرین ماکه تا آخره ماهو وسط ماه جررررر میخویم

| مشاهده متن کامل بحث + 80668 بازدید | 1132 پست

دوروبر 7/5یا8 قسط هم که چی بگم برا هر ماه چک دادیم یه عالمه تازه خونمونو عوض کردیم بعد هم خودمون کمی تغییر دادیم بعد هم برا کل خونه فرش خریدیم برا همین فعلا چیزی از حقوق و درآمد شغل آزاد شوهرم چیزی نمیمونه شوهرم دو شغله اس 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار براشون هست؟ من کلی پرس و جو کردم درمورد تکنیسین داروخانه گفتن نه به درد نمیخوره

کاری نداره میتونید برید از داروخانه ها بپرسید ببینید نسخه پیچ میخوان یا نه و معمولا میخوان

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
حالا. اگه بیای بگی دروغه همه دهنتو پاره میکنن

تعريف آدما از روزي فرق داره

يكي نون خشكش و ميزنه تو ماست ميده بچش ميگه روزي

يكي سطلاي آشغال و ميگرده بهش ميگه روزي

يكي به كباب ميگه روزي

ميكي به گوشت اهو ميگه روزي

معمولا  ولي اونايي كه با اين اميد واهي بچه ميارن جز دو دسته اولن

2728
فدات شم عزيزم ولي بيشتر گريه داره به خدا كاملا موهاي سر شوهرم و خودم سفيد شده

الهی بمیرم برات😥😥😥

شرایط بیشترمردم خیلی سخت شده و چار های هم ندارن.شوهرمنم ۳۴سالشه ولی ریشش و موهای سرش داره کامل سفید میشه همشم از فکر و غصه نداری و بی پولیه. هزینه مدرسه دخترم پسرم که کوچیکه و مای بی بی و.....

واقعا چرا بعضیا باید دررفاه کامل باش؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2740
شاید چون پرخرجید یا تعدادتون زیاده

2 نفریم-همسرم 6 میگیره منم 2/5-که 2/5قسط میدیم مابقیشم تا نصف ماه میرسونه بقیه ماهم قرض میگیریم-هفته ای 1 بار رستوران بریم پول بنزین سیگار لباس بالاخره مریضی پیش میاد مهمونی کادو تولد...

@عزیییییزدل    

من ک نمیدونم درامدمون چقده  شغل ازاد درآمدش متغیره ،ولی فقط میدونم هر چی دخل هس خرجم همونقده،ینی هر چی درمیاد خرج میشه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
من ک نمیدونم درامدمون چقده   شغل ازاد درآمدش متغیره ،ولی فقط میدونم هر چی دخل هس خرجم همونقده، ...

درسته منم به همین نتیجه رسیدم قبلا که درآمدمون خیلی کمتر بود خرجمون هم کمتر بود الان چند وقته درآمدمون چند برابر شده فکر میکردم با این حساب خیلی پس انداز خواهم داشت ولی دیدم خرجام هم خیلی بیشتر شده تقریبا مثل قبل چیز زیادی نمی مونه که پس انداز بشه 

من ك شوهرم بيچاره تازگي بيكار شده اينور أونور دنبال كاره خودمم ك كار برام پيدا نميشه كار در منزلم يه جا رفتم سرم كلاه گذاشتن فقط پول گرفتن ماه ديگه عروسي خواهرمه هيچي نگرفتم حالا هديه اش به كنار

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
2706