2737
2739

سلام و درود 

هستند کسانی که حسرت رفتن در دلشان مانده است! 

آرزو فراوان دارند و حاجت هایشان ضروریست.

التماس دعا داریم از آنهایی که به پابوس حضرت حسین علیه السلام می روند.

یاد آقا امام زمان عج فراموشتان نشود‌.

حاجت طلبان را نیز دعا فرمایید.

ان شاءالله حاجت همگی روا گردد. 

آمین.

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

ما بیمه هم گرفتیم 

وسیله هامونو جمع کردیم 

خوشحااال 

ولی یهو گفتن خیییلی شلوغه ال و بل 

بابام گفت دیگه نههه😭😭😭😭

خواهر اگه رفتی سلام دل شکسته منم برسون😭😭😭😭

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
ما بیمه هم گرفتیم   وسیله هامونو جمع کردیم  خوشحااال  ولی یهو گفتن خیییلی شلو ...

خواهر نیستم بانو. 

اما بسیار ناراحت شدم.

ان شاءالله به حق اربعین روانه کربلا بشید.

شلوغ که هست اما دلیلی نداره تسلیم جواب نه پدرتون بشید. با سیاست رضایت رو بگیریو که کل خلق الله دارن میرن و چنین بهانه ای ندارن. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای ببخشید

خیلی ممنون برای دعاتون 

اگه طلبیده باشه بابام راضی میشه😭😭😭

التماس دعا

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2731
ای وای ببخشید خیلی ممنون برای دعاتون  اگه طلبیده باشه بابام راضی میشه😭😭😭 التماس دعا

ان شاءالله 

ولی همیشه قسمت و طلبیدن رو مقصر ندونید‌ 

ما آدمها تمام قوانین دنیا رو بهم می ریزیم. 

ان شاءالله  که به زودی خبر رفتنتون به کربلا در این سایت بپیچه.