2733
2739

روزای قبل همش خواب بود غیر یکی دو ساعت الان هرچی ما بخوابیم میخابه بقیش بیداره نمیذاره مام بخوابیم چرا اینجوری شده!؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲۱ روزشه

ب مرورخوابشون سبک تر میسه وقتی دردنداره نگران نباش بچه من از روز اول کم خواب بودوالانم هست دکترشم گفت مهم نیست چندساعت بخوابه مهم اینکه رشدش زیر نمودار نیست حدنرماله اون ک میگن در۲۴ساعت باید چقدبخوابه برای بچه های زیرنموداره که میگن بخوابه خوب میشه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
واینکه اگه شیرمادرمبخوره خودت کمتر موادخوراکی کافئین داربخور .

نمیخورم کافین دار همش میخاد من کنارش باشم سینمم تو دهنش یکم پهلو ب پهلو شم بیدار میشه😭😭

2740
نمیخورم کافین دار همش میخاد من کنارش باشم سینمم تو دهنش یکم پهلو ب پهلو شم بیدار میشه😭😭

تواین سن غریزه مکیدن قویه تاپایان دوماه اشکال نداره بده بخوره شیرت زیادمیشه الان کوچیکه یکم بزرگتربشه خیلی خوب رشدمیکنه بزار شیرت زیادشه .من بچم هیچ جوره شیشه نگرفت بخاطر کولیک دکتر اوایل میگفت تند تند شیرش نده شیرم کم نبود ولی دیگه تو۴ماه سیرنمیشد مجبورشدم ۵ماه کمکی شروع کنم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
سعی کن وقتی مشغول کاری باهاش کحرف بزنی تا۸ماه برای هوششون خیلی تاثیرداره

اره باهاش حرف میزنم با دقت گوش میده دهنشو جم میکنه سوارخای دماغشم باد میندازه توشون گوش میکنه😂😂😂