2733
2734
عنوان

کیا ماشین رانا دارن میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8449 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰۶ راحتتر فروش می ره و قطعاتشم بیشتر پیدا میشه حتا گیشه براش قطعات باکیفیت تر بعدن پیدا کرد

نسبت به رانا خب قطعا رانا 

ولی در رابطه با پراید آره ۲۰۶ تیپ۲

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
موتورش قویتریناما نگم برات از بدنه اش ک چقدددددددر ضعیفه سیستم برقی رانا افتضاحه به نظر من ک کلا ف ...

والا ما که ۳ ساله داریم اصلا این چیزا که شما میگی نیس 

بدنه اش که همون ۲۰۶ صندوقداره

2728
نسبت به رانا خب قطعا رانا  ولی در رابطه با پراید آره ۲۰۶ تیپ۲

البته واقعن اینطور نیست که بشه یک نظر صددرصدی ای بین تیپ ۲ و رانا داد. بلخره مقایسه پیکان با لکسوس که نیست. ولی عقیده من اون بود حالا ممکنه کسی دید متفاوتی داشته باشه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
والا ما که ۳ ساله داریم اصلا این چیزا که شما میگی نیس  بدنه اش که همون ۲۰۶ صندوقداره

نمیدونم مال ما ک همینجوریه ک میگم. هم سیستم برقیش مدام مشکل پیدا میکنن هم بدنه اش ضعیفه به طوری ک ماشین با سیم بکسل اومدن بکشند کل سپر و .... اومد پایین. یه تصادفم کردم ک بدنه براحتی فرورفت اما ۲۰۶ داشتم اینطوری نبود خیلی سرحااتر بود

نمیدونم مال ما ک همینجوریه ک میگم. هم سیستم برقیش مدام مشکل پیدا میکنن هم بدنه اش ضعیفه به طوری ک ما ...

توی نت که خوندم نوشته بود بدنش قوی هس مث 206

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2740
نمیدونم مال ما ک همینجوریه ک میگم. هم سیستم برقیش مدام مشکل پیدا میکنن هم بدنه اش ضعیفه به طوری ک ما ...

ای وااای 🤕 ماشیناشون هر کدوم یه جوره 

هر دوتاش داشتم رانا بهتره به خصوص برا مسافرت طولانی با 206 پوستت کنده میشه، 206 بعد دوسال میوفته به ...

اره شنیدم میگن خرجش خیلی بالاست متاسفانه

شما از رانا راضی بودین؟ 

البته واقعن اینطور نیست که بشه یک نظر صددرصدی ای بین تیپ ۲ و رانا داد. بلخره مقایسه پیکان با لکسوس ک ...

خخخخ پیکان و لکسوس 😅

همه ماشیناشون یه مدل بدبختی دارن 

رانا پشتش خیلی جا کمه 

ما چون دونفریم خوبه برا پرجمعیت خوب نی

رانا بهتر از 206 بود ولی بعد اون یه پارس گرفتم، اون دیگه از رانا بهتر بود ولی از رانا بیشتر از 206 ...

مصرف سوخت پارس سال خیلی بالاس صدی 13 تا میسوزونه😐😐😐

2706