2733
2734
بیا عزیزم بیا و نوشته های من و بخون بلند بلند بخند عزیزم بیا گلم

دوستان عزیز و بزرگوار من ساکن قشم هستم و این زلزله عزیز رو با تمام وجودم احساس کردم اولش خیلی کم میلرزید یعنی دو دقیقه فکر میکنم لرزشش کم بود که ما فکر میکردیم شاید ماشین سنگین داره رد میشه که اینجوری شده که یه دفعه خیلی شدید لرزید اونم زمانش طولانی بودش

ولی قبلا هم زلزله اومده بود 3 سال پیش توی قشم ولی این هیچ شباهتی به زلزله نداشت ولی من اصلا نمیدونم و نه میخوام بدونم که زلزله نبوده چون اگه نباشه تشعشعاتش خیلی برای من و بچه ام مطمئنن ضرر خواهد داشت

شما عزیزان علاقمند به این .... گرانقدر برید همینجور دعا کنید به این دولت که بلیط هواپیما در عرض سه سال از 50000 تومن قشم به تهران شده 184000 تومان ای خدا من الان باید غصه بخورم چجوری برم تهران دخترم رو ببرم دکتر با هزینه های دکتر و غیره متاسفم واقعا متاسفم

خنده هم داره بخندید بلند بلند بخندید به حال و روز این ملت بخندید که من الان باید صبح تا شب کار کنم شوهرم کار کنه به بتونم بعد از 8 ماه برم تهران دکتر برای پای دخترم واقعا خنده داره بخندید که من باید غصه خریدن یه لباس برای دخترم رو داشته باشم باید صد دفعه حساب و کتاب کنم که چجوری برم تهران با قطار بلیط غزال 15 تومنی شده 55 تومن قطار معمولی شده 33 تومن چقدر باید غصه بخورم تمام طول عید سرکار بودم که مثلا یه پولی بهم بدن که بتونم واسه بردن دخترم به دکتر از کسی قرض نگیرم

حالا با صدای بلند قهقه بزنید
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
مگه کسی به اینا خندیده؟ البته بعضیا به حالت طنز مینویسن خوب میشه خندید. اینجام خوب گاهی مشخص نیست شاید متوجه نشده که مطلب جدیه
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم یه عده فقط دنبال این هستن که مسائلی که واضح و شفافه رو سریع عوض کنن و مسئله زلزله رو که خیلی گنگ و نامشخصه به سود خودشون بچرخونن ولی اصل قضیه یه چیز دیگه است مشکل ما خیلی بزرگتر از این حرفاست خیلی بزرگتر که بخوایم به خاطر این تحریم ها این بلاها رو سر مردممون بیاریم این همه زجر واسه مردممون درست کنیم این همه سختی

این همه بدبختی

این همه فکر

این همه زجر

این همه

این هممه

این همه

این همهه
عزیزم منم مثل تو هر دو نفرمون کا ر میکنیم واسه یه داروی بچه ام باید کل تهران رو بگردم برای یه دکتر بردنش باید حساب و کتاب کنم
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
حرف نباشه لطفا به قول یکی از دوستها گناه کردیم زلزله اومده حقمونه چشممون کور دندمون نرم همه چی هم آرومه ما هم خیلی خوشبختیم
بلفی جونم حالا ببین که شما تو تهران نمیتونی یه دارو رو پیدا کنی ما اینجا تو قشم تو یه جزیره شیر خشک به صورت کوپنی شده یعنی برگشتیم به همون دوران جنگ بعد بعضیا میان و از روی شکم سیری یه حرفایی میزنن که نمیتونی اون وقت جلوی گریه هات رو بگیری و به حال خودت و بچه ات اونا گریه نکنی
2740
به خدا مانی دیروز 10 تا داروخونه گشتم تا 4 تا قوطی شیرخشک پیدا کردم واسه پسرم
تهران هم همین بدبختیه اونی که داره غم نداره اونی که نداره باید لقمه های بچه شو بشمره و نگران باشه که شیر خشکش تموم نشه
یه آنتی بیوتیک هست به اسم زیتروماکس که خارجیه و عالی
چند وقت پیش تمام تهران رو گشتم تا پیداش کردم از ترسم 3 تا خریدم گذاشتم یخچال
واقعا متاسفم من فکر میکردم فقط تو قشم اینجوری هر داروخانه ای فقط یه قوطی شیرخشک میده تازه وقتی هومانا هست دیگه نان نیست فقط فقط یک مارک شیرخشک میارن

مرده شور این انرژی انتمی رو ببره
دیشب با شوهرم رفتیم مهمونی ساعت یازده و نیم شام نخورده اومدیم بیرون.من واقعا گرسنم بود.به همسرم میگم بریم ساندویچ بخوریم؟میگه بهتر نیست وسایلشو بخریم بریم خونه؟این طوری به صرفه تره!گفتم ساعت دوازده؟؟؟خلاصه بعد نیم ساعت تابیدن دور شهر وقتی خواستیم پیاده شیم ساندویچ بخوریم گفت باید از ظهر ناهارت رو درست میکردی....من از صبح زود اون روز تا پنج عصر دانشگاه بودم!!! منم که دیگه بغض کرده بودم گفتم بریم خونه یه چی درست میکنم.خلاصه من تا خونه گریه میکردم و با اینکه رفت دوتا چیزبرگر خرید ولی من نتونستم بخورم.از درد اینکه یه روزی مامانهامون فکر میکردن اگه به جای چلوکباب وقتی با شوهراشون میرن بیرون،برن ساندویچ بخورن به صرفه است اما ما حالا دیگه بیرون نمیتونیم حتی ساندویچ بخوریم.از دیشب تاحالا من نتونستم لب به چیزی بزنم.فقط میتونم بخندم به این اوضاع!
خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است...
اسمم *باران* هستش دوستای نازنینم

دیشب با شوهرم رفتیم مهمونی ساعت یازده و نیم شام نخورده اومدیم بیرون.من واقعا گرسنم بود.به همسرم میگم بریم ساندویچ بخوریم؟میگه بهتر نیست وسایلشو بخریم بریم خونه؟این طوری به صرفه تره!گفتم ساعت دوازده؟؟؟خلاصه بعد نیم ساعت تابیدن دور شهر وقتی خواستیم پیاده شیم ساندویچ بخوریم گفت باید از ظهر ناهارت رو درست میکردی....من از صبح زود اون روز تا پنج عصر دانشگاه بودم!!! منم که دیگه بغض کرده بودم گفتم بریم خونه یه چی درست میکنم.خلاصه من تا خونه گریه میکردم و با اینکه رفت دوتا چیزبرگر خرید ولی من نتونستم بخورم.از درد اینکه یه روزی مامانهامون فکر میکردن اگه به جای چلوکباب وقتی با شوهراشون میرن بیرون،برن ساندویچ بخورن به صرفه است اما ما حالا دیگه بیرون نمیتونیم حتی ساندویچ بخوریم.از دیشب تاحالا من نتونستم لب به چیزی بزنم.فقط میتونم بخندم به این اوضاع!
خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است...
اسمم *باران* هستش دوستای نازنینم