2737
2734
منم تواقدامم علاعمت چیه

تو تین چندروز علایم خاصی نداشتم فقط زیرشکمم یکم درد میومد ولی ی هفته پیش احساس لرز و سرما داشتم با سرگیجه کم و سردرد حالا نمیدونم ربطی داشته باشه بهش یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عکس بیبیچکتو بزار

هاله هم نداره؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ینی ممکن نیست دیرتذ بی بی چک نشون بده؟مثلا واسه بعضیا بعد یک هفته مثبت شد

یکی بود میگفت بیبیچکش بعد ده روز تاخیر مثبت شده

یکی هم میگفت بیبیچکش منفی بوده اما آزمایش مثبت شده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

من هر ماه اوایل که منتظرم پریود تموم بشه بعدش تا روز 16 دنبال روز تخمک گذاری ام بعدش همش دنبال علائم بارداری ام دمای بدن اندازه میگیرم بالا نیست میگم شاید روزای آخر بالا بره علائم پریود میاد میگم شاید علائم بارداریه  میترسم برم ورزش یا پیاده روی میگم شاید باردار باشم لکه پریودی میبینم میگم شاید لانه گزینیه پریود میشم میگم شاید کم باشه باردار بشم بعد بعد دیگه ناامید میشم و تکرار همین روند زندگی رو به کام خودم تلخ کردم  

خدایا مواظب 
دیروز بی بی چک زدم انداختم.صبح نزدم ببینم چطوره.اره بعضیا گفتن باید دیرتر بزنی

اگه زدی دو ساعت صبر کن حتی یک هاله هم انداخت یعنی بارداری

من هر ماه اوایل که منتظرم پریود تموم بشه بعدش تا روز 16 دنبال روز تخمک گذاری ام بعدش همش دنبال علائم ...

اخی عزیزم انشالله ک بشی زودتر.اصلا بهش فک نکن بعد از پریودیت تا ۴ شب بعدش ۲ شب درمیون نزدیکی داشته باش بعدشم فک نکن بهش بیخیال باش زندگیتو کن هرچی استرس داشته باشی بدتره مانع بارداریت میشه

من هر ماه اوایل که منتظرم پریود تموم بشه بعدش تا روز 16 دنبال روز تخمک گذاری ام بعدش همش دنبال علائم ...

دقیقا زندگی منم شده همین از خودم بدم میاد که اینطوری شدم

خدایا منو برای بار دوم لایق مادر شدن بکن🙏🙏
2706