2733
2734
عنوان

جداشدیم😢😢

984 بازدید | 33 پست

قبل اینکه بخونی خواهش میکنم اگرمیخواین نصیحت کنید و دل بشکنیدو بعل بگید خب حقیقنه لطفا اصلا نظر ندید خواهش میکنم

دلم خیییلی شکسته ۴سال با یه نفر بودم و تامرز ازدواج رفتیم خیلیوهمه چی خوب بود نمیدونم چی شد نمیدونم من چه مرگم شد انقد بدخلقی کردم انقد نق زدم و البته که اونم بی تقصیر نبود اما خیلی بچه بازی دراوردم منم اصلا درک نکردم واینو الان میفهمم هیچوقت نمیذاشت جداشیم امااینبار باهم توافق کردیم و جداشدیم من احمق به مامانش پیام دادم و همه چیزو گفتم گفتم ک نمیخوایم باهم باشیم و تموم کردیم حالا خودموو خارو خفیف کردم از خودم حالم بهم میخوره خواهش میکنم نیاید دلمو بیشتراز این بشکونیدجون عزیزاتون قسم

فقط اگر راهی دارید که من الان حالم یکم بهترشه بهم بگید چون واقعا دارم به خودکشی فکر میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت تموم کردی

حالا چرا ب خودکشی فکر میکنی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
به همبرمیگردید جدا نمیشید

چطوری اخه میدونم ک اون برمیگرده و هردومون پشقمون میشیم چون این عشق دوطرفه بود اما من همین اول کار ابرو خودم جلومامانش بردم ت بهش پیام دادم گفتم جدامیشیم

حالا درستم بشه هربار میزنن تو چشم من

اگه میتونی همه چیو از نو بساز

صدبار قرار شد همه چی درست شه اما من هرسری یه جور خرابش کردم واقعا نمیدونم چراانقد اخلاقم تند شده مشکلات زیاد دارم و باعث شده به اون فکر نکنم و همش ب مشکلاتم فکر کنم الانم همه چیزو خراب کردم

چطوری اخه میدونم ک اون برمیگرده و هردومون پشقمون میشیم چون این عشق دوطرفه بود اما من همین اول کار اب ...

اشکال نداره بحث همیشه هست مهم اینه که حواست باشه تو بحث و ناراحتی  حرمت همدیگه رو‌نشکنید 

2706