2733
2739
عنوان

سر درد بارداری

207 بازدید | 36 پست

سر درد کلافم کرده مغزم درد میگیره دکترم گفته استامینوفن ۵۰۰ میتونم بخورم ولی فایده نداره خسته شدم .کسی راه حل‌ سنتی بلد هست؟عرقیجات چیزایی گیاهیی که تو بارداری بشه خورد .بغض داره خفم میکنه خسته شدم از درد سرمو نمیتونم تکون بدم خوبم نمیشه🥺😭

اخی عزیزم میفهمم خیلی بده

من چند بار تو این مدت ‌دچارش شدم میفهممت

اما من استامی هم نخوردم هیچی نخوردم 

فقط آب زیاد بخور

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر فشار خون نداری یکم نمک رو لیمو ترش بریز بخور

اون پوست بین انگشت اشاره و شست رو تا حد خیلی زیاد فشار بده

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2731
ازکی اینجوریع؟چرا اینجوریه؟

از هفته پانزدهم اینجوریم چند بار از حال رفتم‌از درد رفتم‌ بیمارستان دکترا میگن طبیعیه تو بارداری ولی داره غیر قابل تحمل‌ میشه

2738
منم سردرد داشتم فقط سرمو میبستم و دراز میکشیدم شایدم فشارت بالاس عزیزم

نه مدام فشارمو میگیرم‌ خوبه فشارم‌دستمال‌ میبندم حس‌‌ میکنم سرم منفجر میشه دستمو نمیتونم بزارم رو پیشونیم

از هفته پانزدهم اینجوریم چند بار از حال رفتم‌از درد رفتم‌ بیمارستان دکترا میگن طبیعیه تو بارداری ولی ...

وای چقدر سخته

انشاالله هرچی زودتر خوب بشی

ادم اذیت میشه

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اخی عزیزم میفهمم خیلی بده من چند بار تو این مدت ‌دچارش شدم میفهممت اما من استامی هم نخوردم هیچی نخ ...

فایده هم نداره خوردنش من چند روزه دیگه نصف لیوان قهوه فوری درست میکنم میخورم میدونم بده برای بچه ولی‌ دیوونم کرده درد  دیگه

منم چند بار اينجورى شدم خيلي بده نميشه هم قرص خورد فقط بايد تحمل كرد 😭😭

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
نه مدام فشارمو میگیرم‌ خوبه فشارم‌دستمال‌ میبندم حس‌‌ میکنم سرم منفجر میشه دستمو نمیتونم بزارم رو پی ...

من مدتی سردرد داشتم رفتم پیش  دکتر مغزواعصاب که خداروشکر مشکلی نداشتم 

شما هم بهتره برید دکتر مغزواعصاب انشالله که چیزی نیس

بیخشید سردردتون نبض داره؟چشاتونم درد میگیره؟

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
2706