2733
2739
عنوان

دلم میخواد برم یه جای دور

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 67 پست

بذار یکم تنها باشه الان رفته بیرون بهتره یه هوایی به سرش میخوره زیاد پیله ش نشو هیچوقتم جلوش نگو زندگیمون گند شده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همون لباسا تو خونه بگرد و هیچی نگو. هر وقت اومد غذاشو بذار بخوره و خودت برو پای تی وی سرگرم شو تا ...

من اومدم تواتاق درم بستم

اومد رفت حموم

نمیخوام ببینمش خیلی این چندروزه اذیت شدم

لباسامم دراوردم

ارایشمم جلوخودش پاک کردم ببینه

آسمون سقف آرزوهای منه  

ما هم مث تو بودیم سرد بودیم خیلی سرد جوری ی هفته پیشش با لباس لوند خوابیدم ولی نگامم نمیکرد و قهر بود باهام...تا اینکه اشتی کردم باهاش حرف زدم باهاش بهش رسیدم باهم رفتیم گردش

میشه برای حل مشکلم صلوات بفرستین
2728
ما هم مث تو بودیم سرد بودیم خیلی سرد جوری ی هفته پیشش با لباس لوند خوابیدم ولی نگامم نمیکرد و قهر بو ...

ماانفاقا خیلی گرمیمی

امروز نمیدونم چشه

همیشه میگفت چه خانوم زیباییی دارم و... 

ولی امروز 😢

آسمون سقف آرزوهای منه  
2740
من اومدم تواتاق درم بستم اومد رفت حموم نمیخوام ببینمش خیلی این چندروزه اذیت شدم لباسامم دراوردم ...

میفهمم عزیزم اینجور وقتا هیچی بهم نگین تا بعدا که آرامش برگشت ببینی واقعا چی شده...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
شلوار پیژامه راه راه خاکستری بایه تیشرت گشاد بلند سورمه ای

خواهر

دهاتی درست نیست گفتنش

مگه دهاتیا چشونه

لباساشون خیلی هم خوشگل و رنگارنگه تازه اگه لباس محلی بپوشن.وگرنه از خیلی ها خوش پوش ترن

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
میفهمم عزیزم اینجور وقتا هیچی بهم نگین تا بعدا که آرامش برگشت ببینی واقعا چی شده...

داغونم

هیچکسو ندارم که باهاش درد ودل کنم

هیچکس که باهاش حرف بزنم خودمو خالی کنم

خانوادم شهرستانن

من اینجا تک وتنها 😢

لعنت به جمعه دلگیر

آسمون سقف آرزوهای منه  
ماانفاقا خیلی گرمیمی امروز نمیدونم چشه همیشه میگفت چه خانوم زیباییی دارم و...  ولی امروز 😢

شاید یه مشکل کاریه

سر به سرش نذار

گاهی اینجوری میشن

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2706