2726
عنوان

دلم میخواد برم یه جای دور

2080 بازدید | 67 پست

شوهرم شب کاره

امروزکه اومد خونه

براش صبحونه آماده کردم

غذای مورد علاقشو پختم

صبحونه که تموم شد

گفت اخ دندونم شکست

یکم لب پرشده بود

بعد رفت توخودش

هرچی حرف میزدم

هیچی نگفت

تهش گفت اعصابم داغونه

باهام حرف نزن عصبی میشم

منم هیچی نگفتم

بعد ناهار خوابید

من نخوابیدم

رفتم لباس خوشگل پوشیدم

کلی آرایش کردم

که بیدارش کردم 

منو ببینه خوشحال شه

بیدار که شد

دیدم بازم همونجوریه حالم گرفته شد

بهش گفتم چرازندگیمون گندشده

وقتی توخوبی من بدم

وقتی من خوبم توبدی

هیچی نگفت

هرچی گفتم هیچی نگفت نگامم نمیکرد

حرصم گرفت لباسای گلو گشاد ودهاتیمو پوشیدم

همه آرایشمم پاک کردم

موهام بستم

فهمید

نشستم رومبل گفتم دلم شیرینی میخواد

محل نداد

گفتم شنیدی؟ 

گفت نمیرم بیرون

گفتم طلب باباتو خوردم که اینجوری میکنی

گفت آره توراست میگی گندشده زندگیمون

گفتم نمیخوام ناراحتت کنم

گفت توهرچی فکرمیکنی راسته

آره اصلا تو درست میگی

لباس پوشید رفت بیرون

داغونم بغض گلومو داره خفه میکنه

آسمون سقف آرزوهای منه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا سر به سرش گذاشتی

خب ناراحت بوده

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

مردا وقتی ناراحتن دوس دارن تنها باشن

نمیدونی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
نمیدونم دیشب یکی اززندگیمون پرسید منم توضیح دادم هی گفت خووووش بحالت حوووووش بحالت فکرکنم چشممون زد ...

پاشو اسفند دود کن

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
نمیدونم دیشب یکی اززندگیمون پرسید منم توضیح دادم هی گفت خووووش بحالت حوووووش بحالت فکرکنم چشممون زد ...

😐

فک کنم تازه ازدواج کردی..اما اینجور مواقع ولش کن بذار خودش درست میشه. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
مردا وقتی ناراحتن دوس دارن تنها باشن نمیدونی؟

میدونم ولی بابا بخدا دلم پوسید توخونه

من غریبم اینجا

هیچکسو ندارم ازوقتی اومد خونه دلم گرفته بود

میخواستم حرف بزنیم بخندین

فکرکردم بیاد خوب میشم گند زده شد به حالم

آسمون سقف آرزوهای منه  

با همون لباسا تو خونه بگرد و هیچی نگو. هر وقت اومد غذاشو بذار بخوره و خودت برو پای تی وی سرگرم شو تا خودش بیاد طرفت و ببینی موضوع چیه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706