2733
2734
عنوان

بیایید به آریامیتراکمک کنید😭😭

745 بازدید | 47 پست

من از وقتی پ ر ی و د ی م تموم شد یعنی ۱ مهر شروع شد ۶ مهر تموم شد همش حالت تهوع و سرگیجه دارم 

یه هفته همش ترشح میریزه ازم یه بار به حدی شدید ریخت فکر کردم عادت ماهانه شدم از دیشبم زیر شکمم خیلی درد میکنه خیلی ببخشید موقع رابطه هم سوزش دارم

رنگم شده مثل گچ 

مادرشوهرم ابرومو برده همش میگه حامله ای 

من شوهرم اخراج شد از کارش 

بخاطر اون صبح اسنپ کار میکنه غروبم مغازه تعمیرات و لوازم جانبی گوشی داره 

مادرشوهرم میگه تو که بیکاری بچه نیاریداااا 

از دیروز میگه خدایا عفونت داشته باشه  میترا ولی  باردار نباشه 

امروز خونه مادر بزرگم بودیم ناهار یهو تو جمع به منو شوهرم گفت باید خیلی بی عرضه باشید که نتونستین جلو خودتون بگیرید 

(ما نزدیک ۵ ماهه عروسی کردیم)

شوهرمم گفت تمومش میکنی یا نه خودت باعث میشی پشت سر خانوادت حرف درست کنن تمومش کن مادر شوهرمم ساکت شد

عفونت دارم بنظرتون؟؟

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍

اره احتمال زیاد عفونته مادرشوهرت چه وراجه اه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم چرا باید مادر شوهرت و تو  ریزترین جزییات مسائل زندگیت باشه😞😞

نمیتونی بری دکتر؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اگه رابطه محافظت نشده داشتید اره احتمالش هست

نه بابا امکان نداره  نه روز تخمک گزاری بوده نه چیزی بعدم علائم بارداری انقد زود خودشو نشون نمیده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

اسنپ و مغازه...کار حساب نمیشه؟

مادر شوهرت چرا ناشکری میکنه؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706