2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم دوستم بود از ماه عسل برگشت ب شوهرش گفته برو شیرینی بیار دوستام دارن میان تا شوهرش رفته خودشو دار زده بود ماما هم بود و شاگزد اول کلاس هیجکسم نمیدونه چرا

پدربزرگم ک دراثر اتش گرفتن ماشین مرد دوروز بعد کاملا سوخته بودمن بارداربودم بیمارستان نزاشت ببینمش  اتیش ماشین پرتش کرده بودبیرون کاز نشت کرده بوددرشهرم نشونش داده بوده

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2731

پسر خواهر ناتنیم

توی کار در ارتفاع طناب ایمنیش پاره میشه از طبقه 18 سقوط میکنه

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

عموم

٣٠سالش بود و ي دختر ٢/٥ساله داشت صبح براي اولين بار ٧صبح از خونه ميزنه بيرون ك بره سركار و تمام مدارك شناسايي و موبايل اينارو جا ميذاره خونه سر خيابونشون اتوبانه مياد از اتوبان رد شه ي ماشين ميزنه بهش اگر فقط ٥سانت جلوتر ميفتاد تو چمن ها نميمرد😭😭😢 سرش خورد ب جدول 

از صبح تا ٨شب مونده بوده وسط اتوبان خبرمرگشون بياد ك ي امبولانس نتونستن بفرستن ك مرده معذب(مؤذب) نمونه وسط خيابون الهي بميرم براش 😭😭😭🖤 اخرهم دوست بابام ازونجا رد ميشده مردم رو هل ميده ببينه چخبره ك عموم رو ميشناسه و زنگ ميزنه ب باباي طفلكم🖤😭😭😭😭😭

خدا همه اموات رو بيامرزه اموات من رو هم بيامرزه😭😭🖤

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

تا حالا خداروشکر مرگ‌ نزدیکانم رو ندیدم و امیدوارم هیچوقت نبینم 

ولی مرگ ۴ نفر رو نمیتونم تحمل کنم و مطمئنم اگه خدایی نکرده مرگشون رو ببینم در جا خودمم ایست قلبی میکنم

همیشه هم از خدا خواستم که قبل این ۴ نفر بمیرم چون تحملش رو ندارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
عزیزم دشمنی چیزی نداشته نبایداخه سر سری گذرکرد 

ده سال گذشته

ب هرکس ک فکر میکردن بردن و بازجویی کردن

هیچی ک هیچی.

تلخترین حادثه زندگی خونواده مادریم بود مرگ دائیم.

انقد خوب بود ک هرچی بگم کم گفتم

انقد پاک بود ک هیچکس دلش نمیومد باهاش بد باشه 

نمیدونم کدوم از خدا بی خبری دائی خوبمو ازمون گرفت😢

اللّهم عجّل لولیک الفرج
ده سال گذشته ب هرکس ک فکر میکردن بردن و بازجویی کردن هیچی ک هیچی. تلخترین حادثه زندگی خونواده ماد ...

خدابیامرزت خیلی سخته منم تواشنای شوهرمینا ی پسر هجده ساله روکشتن بخاطراینک اونده بودرو پشت بوم هونشون برای کفتربازی مادرپسره گفته بودبراچی میای و اینا اومده بوددروشونوپسره زده بود  پسرش اومددرو بازکنه چاقوروکرده بود تو بدنش  بااینک غریبه بود خیلی سوختم جون پسره هجده ساله بودوبی گناه خدانیست ونابودکنه اینجورادمارو ذات کثیفن

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

دائیم رفتگر بود بی دلیل تو خیابون  افتاد و فوت کرد 4 سال بعد  دائیم اومد تو  خاب زن داییم ک عید قربان باهم میریم مکه! 

زن داییم روز عید قربان  تصادف کرد و فوت شد در حالی ک خداروشکر به هیچ کدوم از بقیه افرادی که تو ماشین بودن آسیبی نرسیده بود حتی یه خراش! اما ایشون فوت شد

الانم یه بچه کلاس چهارم موند ک نه پدر داره نه مادر

2706