2733
2739
عنوان

خانما لطفا راهنمایی کنید

89 بازدید | 17 پست

خواهرم 19سالشه و امسال رفت دانشگاه یعنی توی شهر خودمون...از لحاظ زیبایی هم خوبه قشنگه..از من یکسال و نیم کوچیکتره...یه خواستگار اومده براش پسره و خانوادش ادمای بدی نیستن وضعیت مالیشون هم خوبه پدر مادرم هیچ مشکلی باهاش ندارن...فقط یه چیز اون متولد 66و خواهرم 79...یعنی 13سال از خواهرم بزرگتره...بابام مخالفه فقط برا این یه مورد مادر من همینجور اما خواهرم خودش هوایی شده و میخواد...هرچی بهش میگم الان داغی وقتی 27سالت شد و اون 40سالش اونوقت میفهمی چکار کردی گوش نمیکنه...به نظر شما این اختلاف سنی مشکلی نداره؟قبول کنیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عجله ایه خواستگارای بهترم میاداختلاف سنیشون زیاده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728
2738

اره مشکل دار میشه  بعدا دلش شوهر جوان میخواد ..یا دوستاشو میبینه  همه شوهراشون کم سن  اوتوقت نمیتونه با کسی ارتباط بگیره ....

الان هم سنای من شوهراشون یکی دوسال بزرگتره باهم میرن سفر  شب نشینی...اما شوهر من چون از اونا بزرگتره نمیره 😕😕همش من باید برم با خانوم های ۲۸ ب بالا بشینم چون شوهرم با شوهراشون هم سنه😟😟

بگو نکنه اگه خیلی حساسه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
بگو بره حتما پیش مشاور تو اول برو با مشاور صحبت کن بعد ببر پیشش فعلا نزارید با پسره در ارتباط باشه& ...

پدرمادرم نمبدونن باید چکار کنن بابام مخالفه خیلی...مادرمم دودله...اما خواهرم قبولشه چون عقل نداره

کاملا معلومه که مشکل داره. مردی که میره سراغ دختر 13 سال کوچیکتر دنبال اینه که روش تسلط داشته باشه. و گرنه سنخیتی با هم ندارن. زن تازه سی سالگی اوج پختگی و جذابیتشه. اون وقتی شوهرش دیگه چهل رو رد کرده. کلا از نظر روحی و روانی هیچ تناسبی با هم ندارن.

2706