2737
2734

من یه مدتیه خیلی وحشی شدم.همش داد میزنم سر پسر ۴ سالم میزنمش‌و حتی سر شوهرم داد میزنم.غر میزنم بهانه میگیرم به حدی عصبی میشم که میزنم چیز میشکونم.شرایط زندگی خوبم خیلی نا بسامان شده.از خودم و زندگیم بدم میاد.راه چاره ندارم.دلم گرفته و نمیتونم کاری بکنم.شوهرم تو خونه که نیاد عین یه جنازس همش یا خوابه یا فیلم یا گوشی.منم دوتا بجه و کار خونه و لجبازی بچم عصبیم میکنه

خیلی زخمت میکشم و خسته میشم.قدرمو تمیدونن.خیلی دوست دارم بچم مودب بزرگ بشه و با تربیت اما بخاطرش از شوهرم حرف میخورم که ازه بچه منو میخواد تو رو دست میندازه براش مهم نیست دعوا کردنت و همین جور منو بیشتر عصبی میکنه.امروز زدم کلی از اسباب بازیاشو شکوندم.ولی خود شوهرم میگه من شوخی میکنم بات من هم میگم تو اهمیت نمیدی بیای ببینی من چرا نیومدم از اشپزخونه یه کمک بم نمیکنی اما اون میگه تو برام مهمی و من میخوام بعد کار و نبود من بیام تو خونه اروم .

من رو به خودم یه ادم پرو و بد زبان عصبی و بی درک مشون داره در واقع من شرایطم سحته اما گسی نمیفهمه.

میدونم عزیزم ما مادرا واقعا از یه شرایطی خسته میشیم ولی به نظرم برای خودت بیشتر وقت بزار برو با دوستات بیرون یه ساعتی بچه هارو بزار پیش پدرشون برو برای خودت خرید از بس پیش بچه هات بودی به نظرم افسرده شدی ..یه مشاورم بری بد نیست

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

مشکل از خودته ، کسی هم واست کاری نمیتونه کنه ، مغزت غلط فکر میکنه ، ادبی ک با توحش و شکستن اسباب بازی بچه بخواد یاد بگیره ، به جز قاتل و جانی یا هوس ران اون بچه چیز دیگ نمیشه ، با عرض شرمندگی بیماری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مردای لعنتی یه کمکی بدن به خانومشون اینقد عصبی نمیشه ،فقط به فکر شب خودشونن وشکم تامام

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728

کل ماه رو یکی دو روز میاد خونه من و بچه هام همش خونه پادرشوهرم عین اواره هاییم.شرایط مالی مونم یکم سخت شده و تنگ.با مریض شدن بچه ها و کلی مشکلات منو تنها میزاره .بدم که من خسته میشم اهمیت نمیده یه در خواست کوچک مثل شستن فرش بعد دوسال به من میگه پرتوقع اما من بخدا اینجور نیستم.میدونمم دوستم داره و کارای منم زشته اما من مرد میخوام کار کنه کمارم باشه خوش بگذرونیم اما اوم نه تنها اوج احساسش تو شب قعاله و بس طول روز نوگر خودش و بچهام.توقعی ندارم پای بدهکارس هاش پول طلا خونه ماشین از همه از چیزام گذشتم اما بی فایده.ناراحت میشم تازه وسله بهم میزنه که تو زیر سرت بلند شده گه منک خفه کنه.خلاصه من حیلی زود از کوه در میرم.

مشکل از خودته ، کسی هم واست کاری نمیتونه کنه ، مغزت غلط فکر میکنه ، ادبی ک با توحش و شکستن اسباب باز ...

گفتم که یه مدته اینجوری شدم بد قصاوت نکن لطفا اگه مشکل نبود و عادت همیشم بود که از تبادل نظر استفاده نمیکردم.ممنون از کمکت

میدونم عزیزم ما مادرا واقعا از یه شرایطی خسته میشیم ولی به نظرم برای خودت بیشتر وقت بزار برو با دوست ...

نه فرصت دارم اخه بجه شیرخواره دارم نه پولی واسه خرج کردن.همش خونه مادر شوهرم باید بمونم تا برکرده.با دوتا بجه.مسرمم داره بی ادب میشه با بچه خواهرشوهرم اونجان.چاره ندارم دیگه اعصاب و تحمل ندارم.مث زنایدصیغه ای منتظرم طول ماه تا یه روز شوهر داشته باشم و بجه هام پدر.با این وضع حتی یه ساعت وقت نمیزاره با بجه ها بازی کنه.

گفتم که یه مدته اینجوری شدم بد قصاوت نکن لطفا اگه مشکل نبود و عادت همیشم بود که از تبادل نظر استفاده ...

گلکم مشکل چیزی نیست ک یهو بوجود بیاد ، مشکل ووجود داره و ما جایی در نقطه ای متوجهش میشیم ، اگ احتمال تغییرات هورمونی و نادید بگیریم ، باید احتمال افسردگی همرااه با بیماریهای روانپریشی در نظر گرفت ، گرچه نه افسردگی نمیتونه این حجم ممشکل ایجاد کنه ، 

راه حل اول 

برای کاهش اولیه و کوتاه مدت ، ک قطعا راه حل دایمی نیست ، از ی دوست یا اعضا خانواده کمک بخواین  ک حجم کار و هم تغییر محیط براتون کمک میکنه 

راه حل موقت دوم 

تغییر بازه مکانی تغییر منزل جابجایی ، مسافرت ، یا تغتغییر برنامه زندگی از جمله نهارخوردن با خانواده همسر یا خودتون 

راه حل موقت سوم ، تغییر شرایط شخصی ، برای خوخودتون  کاری ک بیشتر از دو تا سه ساعت طول بکشه و جدا از محیط خونه باشه در نظر بگیرین مثل کلاس اموزشی و،، 

راه حل مموقت یا دایم  چهارم ، روی کاغذ کارهایی ک یک روز خودتون موظف ب انجامش میدونین و رفتارهایی ک انجام میدین بنویسین ، و بعد در جلوی هر کار بنویسین ک اگ این کار انجام ندین ، کجای سقف اسمون  به زمین میاد ، و در صورتی که فهمیدین جلوی رفتار ی ک نوشتین ، یک رفتار دیگ یاد داشت کنین ک بجاش اانجام بدین ، 

راه حل ثابت و پر هزینه همیشگی کمک گرفتن از ادم دانایی بنام مشاور 

2738
گلکم مشکل چیزی نیست ک یهو بوجود بیاد ، مشکل ووجود داره و ما جایی در نقطه ای متوجهش میشیم ، اگ احتمال ...

ببین کم توجهی های بعد یه مدت طولاتی ندیدن زن و بچه هاش و کم محلی کردن شوهرم چی اونو چیمیگی علت همه خشم من اهمیت دادن من و بی اهمیتی دیدنه

ببین کم توجهی های بعد یه مدت طولاتی ندیدن زن و بچه هاش و کم محلی کردن شوهرم چی اونو چیمیگی علت همه خ ...

گوگولی منمن، 

خودت جواب بده ، چیزی به چشمت میاد ک برق بزنه یا چیزی ک جایی مخفی باشه؟ 

وقتی وجودت پشت کار و وظایف اجباری غلط و افکار پریشون مخفیه ، 

شوهرت عطر خوشت یا دست گلهای زیبات یا موهای براق  و ارایش دلتشینت رو ببینه ، دیده شدن هنر زنه ، اگ دیده نمیشنمیشی ، چشم شوهرت کور نیست ، خودت به مشکل خوردی ، قطعا و قطعا این حرفو میزنم ب یقین ،

گوگولی منمن،  خودت جواب بده ، چیزی به چشمت میاد ک برق بزنه یا چیزی ک جایی مخفی باشه؟  وق ...

نه لباس خوب ارایش زیبتیی که خودش میمیره براش غدای خوب خونه گرم و صمیمی انقدری که به قول خودش حال هی کاری رو دیگه نداره.منم نتراحت اینهمه تکاملم که جوابش خواب و تنبلی غیز ر از رابطه جنسی من چبزای دیگه میخوام

ی راه دیگ هم برای اینکه متوجه بشی ایراد از خودته یا همسرت وجود داره ، 

اگ همسرت کور باشه ، بقیه مردن ک کور نیستن ، 

ببین فامیل و دوست و اشنا همسایه و ،،، هر کسی ک باهاش در ارتباطی و میبیندت ، اینها نظرشون چیه ، اونا تامیبیننت ازت تعریف میکنن یا یه خسته نباشید سعی در ابراز هندردی دارن ، شما اگ هنر دیده شدن  خوب بلد باشی  و کارت درست باشه ، همه اقوام و اشناها همش ازت حرف میزنن، و تعریف و تمجیدت همه جا هست ، و این هم خودش باعث میشه شما توی چشم همسرت هم دیده بشی ، همونجور ک اگ فامیل همسرت  دربارت بد بگن نظر همسرت نسبت بهت بد میشه ، 

کمی از رفتارهای الانت فاصله بگیر ، یکسری کارها انجام نده ، به خودت وقت بده و مثل یک ناظر به زندگیت نگاه کن ، 

بعدشم برای دل خودت ، کارهایی ک خوشحالت میکنه انجام بده ، جدا از نگاه همسرت ، اگ حال تو بهتر باشه ، قطعا بقیه هم بیشتر بهت بها میدن ، 

نه لباس خوب ارایش زیبتیی که خودش میمیره براش غدای خوب خونه گرم و صمیمی انقدری که به قول خودش حال هی ...

میگه تو منو چشمم ک تنم و همچی شکمم و همچی انقدری برا من هستی که دیگه هیچ چیز نمیحوام.به قول تو خوسکلی ک مرواربد تو صدف بودم میگه فعلا ترامس میحوام منم بعد تنهایی زندگی بت شور میخوام پاشه شوخی کنه بخنده بازب کنه با بچه هاش اما ففط سکوت خواب فیلم گوشی س ک س ادم شادی بود تما الان نیست مث پیر مردا شده

ی راه دیگ هم برای اینکه متوجه بشی ایراد از خودته یا همسرت وجود داره ،  اگ همسرت کور باشه ، بقی ...

من اندازه ای خوب هستم که خودش خانواد یا به قول شما دوست و فامیل چشم گیر باشم در کنارش نجیب و خانم.برا همین زورم میگیره که چرا بی تو هی ببینم ازش.شاید من باید یکم ازش فاصله بگیرم برا خودم باشم و بش اهمیت ندم تا ببینه چقدر بده

2706