2737
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193037 بازدید | 817 پست
مونالیزا:بستگی به قراردادتون داره. بعضی قراردادها تا 3 ماهگی هم ساپورت می کنن و بعضی اصلا محدودیت ندارن
کدام شرکت و چه قراردادی؟
برام بنویسید تا کامل تر توضیح بدم
اما به هر صورت این بیمه انفرادی نیست

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تامین اجتماعی هستم.براردرم تو شرکت کاراتلفنه و می خواستم بگم که از این ماه صحبت کنه با شرکتشون که واسه من تکمیلی رد کنن.اما گفت دیگه دیره باید 4 ماه قبل از بارداری بیمه باشی تا هزینه زایمان رو بدن.چون بارداریم ناخواسته بود نتونستم از قبل بیمه بشم.ممنون از راهنماییتون
مونالیزا: در صورت صلاحدید می تونید از برادرتون بخواید با من تماس بگیرن

بهروز باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
سلام آقای بیمه دانا
ما 2 ساله بیمه تکمیلی بیمه اسیا هستیم .حالا که واسه هزینه جراحی مراجعه کردیم . گواهی اشتغال به کار در شرکتی که ما را بیمه تکمیلی کرده است،میخواهد .
درحالیکه سایر هزینه های کوچک مثل سونوگرافی وازمایش را فقط با مدارک مربوطه و کارت بیمه و دفترچه بیمه میداده است.تاریخ بیمه تکمیلی هنوز تمام نشده و ما حق بیمه را کامل پرداخت نموده ایم.
اما بدلیل تغییر شغل ، بیمه تامین اجتماعیی برای ما توسط شرکت دیگری رد میشود.
ایا این اشکالی دارد؟؟؟؟
چون کارمند بیمه اسیا بهانه تراشی میکند.
متشکرم
خدایا میدونم که واسم معجزه می کنی.تورو به خودت قسم زودباش....
سلام آقای بیمه دانا
ما 2 ساله بیمه تکمیلی بیمه اسیا هستیم .حالا که واسه هزینه جراحی مراجعه کردیم . گواهی اشتغال به کار در شرکتی که ما را بیمه تکمیلی کرده است،میخواهد .
درحالیکه سایر هزینه های کوچک مثل سونوگرافی وازمایش را فقط با مدارک مربوطه و کارت بیمه و دفترچه بیمه میداده است.تاریخ بیمه تکمیلی هنوز تمام نشده و ما حق بیمه را کامل پرداخت نموده ایم.
اما بدلیل تغییر شغل ، بیمه تامین اجتماعیی برای ما توسط شرکت دیگری رد میشود.
ایا این اشکالی دارد؟؟؟؟
چون کارمند بیمه اسیا بهانه تراشی میکند.
متشکرم
ate:بر اساس قرار داد شما مادامیکه کارمند سیستم هستید بیمه اید و بعد از خروجتون باید اعلام می شد به بیمه و شما حذف می شدید
در این مورد یک پیام اختصاصی برای شما می فرستم

شاد باشید
2740
جواب ایمیل شما:
هنوز دفترچه را ندیده اند...........ولی گواهی اشتغال به کار را می خواهند.
اما دفترچه بیمه ما هم تغییر کرده است.
با عرض سلام خدمت آقای فراهانی و تشکر فراوان به خاطر اینکه با صبر و حوصله پاسخ همه را میدهند حتی کسانی که ممکنه سئوالشون تکراری باشه....
ما چند سالی هست که بیمه تکمیلی دانا هستیم و بیمه گر اولیه ما تامین اجتماعیه. من آخر این ماه زایمان دارم ولی بیمارستانی که میخوام برم (بیمارستان مادران) طرف قرارداد بیمه دانا نیست.میخواستم بپرسم آیا بیمه دانا سقف و فرانشیزی که برای ما تعیین کرده فقط برای مراکز طرف قرار دادشه یا اینکه برای مراکز غیر طرف قراردادهم دقیقا به همون تعهد عمل میکنه؟
لازم به ذکره که سقف بیمه تکمیلی ما برای زایمان هشتصد هزار تومان و فرانشیز چهل درصده.
سئوال دیگه اینکه اگه من همون بیمارستان مادران برم و هزینه زایمان طبیعی هفتصد هزار تومان بشه و دستمزد دکترم هم سیصد هزار تومان باشه بیمه تکمیلی چه مقدار از هزینه من رو پرداخت میکنه؟
ate:نمی تونید یه نامه ی اشتغال از محل سابقتون بگیرید؟
آخه این اولین باره یه همچین موضوعی رو می شنوم
حتما دلیلی داشته که شک کردن

مامان محمد حسین:اگر اجازه بدید در فرصتی دیگه پاسخ بدم

بهروز باشید

راستی امروز بابای یکی از نی نی ها که حدود پنج ماه پیش از طریق این سایت با من تماس گرفته بود و شاید اطلاعات من کمی بهشون کمک کرده بود بعد از این همه مدت دوباره زنگ زد و حرف زدیم
دوست یزدیمون خیلی خوشحالم کرد
ازش ممنونم
با عرض سلام و ادب خدمت شما

من بیمه تامین اجتماعی هستم و شرکت شوهرم کارمنداشو بیمه تکمیلی نمیکنه نمیدونم چرا شاید به دلیل تعداد کمه نیروهاشونه منم به هر دری میزنم که بتونم خودمو بیمه تکمیلی کنم پول ماهیانش هم اصلا واسم مهم نیست آقای فراهانی به نظرتون من نمیتونم این کارو انجام بدم شما راه حل یا چاره ای سراغ ندارید جایی یا شرکتی رو میشناسید که بتونه به صورت آزاد کسی رو جز کارمنداش بیمه کنه اونوقت من هرماه هزینه بیمه رو بدم؟

هم مامانم و هم پدر شوهرم بیمه تکمیلی هستن من نمیتونم زیر نظر یکی از اونا بیمه شم؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم