2737
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193079 بازدید | 817 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بامبو:بیمه تکمیلی یک بیمه ی گروهیه که 3-5 نفر نمی تونن قرارداد جداگانه بخرن
اما بعضی شرکت های بیمه روش هایی برای انفرادای بیمه کردن دارن که البته زایمان توش نیست معمولا
و برخی شرکت ها ی بیمه هم راهی دیگر رو باز کردن برای قراردادهایی شبیه خانه کارگر
فکر می کنم تجربه ی nahidsh می تونه بهتون کمک کنه
صفحه قبل رو در این ارتباط بخونید

nahidsh:در خصوص سوال شما من مفصل در صفحات قبل توضیح دادم اما خلاصش اینکه شما بخشی از هزینه ی بیمارستانو می تونید برید و از تامین اجتماعی بگیرید،نه دستمزد پزشک رو

حمید:خواهش می کنم قربان

مامانه نینی:بیمه ی درمان یک بیمه ی گروهیه.آیا شما و یا همسرتون در یک شرکت و یا سازمان مشغول به کارید؟

شادمان و همیشه سالم باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
سلام آقای بیمه دانا!

من همسرم بیمه تکمیلی آتیه سازان داره و بیمه هم از قرار معلوم تا سقف 2 میلیون رو برای زایمان پرداخت می کنه. برای زایمان هم می خوام برم بیمارستان خاتم. به بیمارستان که زنگ زدم گفت با بیمه تکمیلی طبیعی 900 تومان و سزارین 1700 می شه.
حالا سوالم اینه که
1- این مبلغی که بیمارستان گفته رو علاوه بر چیزی که بیمه می ده باید خودمون نقدی بدیم؟؟؟؟؟ یا نه همین مبلغ رو بیمه پرداخت می کنه؟؟؟؟
2- و اینکه چون سقف پرداخت بیمه دو ملیونه یعنی بیمه همه این مبلغ بیمارستان رو پرداخت می کنه؟؟؟ یا خودمون هم باید یه چیزی بالاخره بدیم؟؟؟
3- شما اطلاع دارید که بیمارستان خاتم الانبیا هزینه دکتر رو روی صورتحساب اعلام می کنه یا نه؟؟؟ یعنی این مبلغی که گفته با هزینه دکتره یا بدون هزیه دکتر؟ اصطلاحا همون رو میزی؟

ممنونو از وقتی که می گذارید
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
2731
سلام
آقای فراهانی می خواستم بدونم برای گرفتن بعضی از هزینه ها مثل سونوگرافی یا عکس میشه قبض های اونا رو جمع کرد و یک جا برد بیمه تا هزینه رو گرفت یا تا 1 ماه بیشتر اعتبار ندارن؟
ممنون میشم از اینکه جواب میدید
2740
برا انفرادی از این طریق این بیمه میگفت باید کل اعضای خانواده رو بیمه کنی ولی من چون هنوز بچه ندارم و همسری هم اصلاً دفترچه بیمه نداره و شغلش ازاد بود خودم تنها شدم که با بیمه عمری که اجباری بود 100 تومن شد که البته هرچی اعضات بیشتر باشه هزینه ات میاد پائینتر.من شهریور ثبت نام کردم و اوناهم بهم گفتن اگه اسفند زایمان کنم ساپورتم میکنن ولی اگه بهمن بشه همچین اتفاقی نمیفته.
ماشاال... انقد هزینه زایمان رفته بالا مامانم میگفت کم کم همه مثل قدیم دیگه تو خونه زایمان میکنن.
خودم چند بار خواب دیدم نی نیم بهمن بدنیا اومده دعا کنین اینطور نشه چون با حساب و کتابهای من باید نیمه دوم اسفند بدنیا بیاد.
تلاش کن،طلاش کن!
nahidsh خیلی ممنونم از راهنماییت خدا خیرت بده........ان شالله میتونی از بیمه ات استفاده کنی
یه سوال دیگه هم دارم..........ببخشیدهااااااااا
من امروز رفتم برا بیمه ایرانیان خدمات درمانی اقدام کردم که خیلی معمولی هستش . حالا میتونم مثلا برم خانه کارگر عضو بشم و از بیمه تکمیلی استفاده کنم یا نه اصلا لازم نیست بیمه ی اولیه داشته باشم همین طور مستقیم هم بیمه تکمیلی میکنن؟
از من که کارت عضویت خواستند بامبو جون.ولی برای عضویت باید دفترچه تامین اجتماعی داشته باشی به منکه اینطور گفتند ولی نمیدونم این درمانیا هم قبوله یا نه.باز از یه نفر که کاملاض مطلع بپرس
تلاش کن،طلاش کن!
سلام دوستان
متاسفانه امروز زمان برای پاسخگویی ندارم
در اولین فرصت در خدمتتون هستم

شادمان و سالم و سرحال باشید

در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
ببخشید من رفتم خانه کارگر عضو شدم و بیمه تکمیلی آسیا دارن بعد تو بخشنامه شون نوشته:
2/1- جبران هزینه های زایمان (طبیعی و سزارین) تا سقف یک در هزار مبلغ تعهد بیمارستانی و حداکثر تا مبلغ 000ر000ر5 ریال.
یعنی چی قسمت اولش؟ یعنی این همه بری خودتو بیمه کنی فقط 500 هزار تومان میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706