2737
2739

من امتحان کردن تاثیری نداشت

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اره من همیشه میزنم لایه برداره .من خیلی زود صورتم به ححالت قبلی برمیگرده سفید ترم میشه .جوشم اصلا نزدم تاحالا امتحان کن .ولی ابلیمو خیلی صورتمو میسوزونه

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
من امتحان کردن تاثیری نداشت

باید ادامه دارباشه تا تاثیرشو بزاره من امتحان کردم البته گوجه و ماست و اب خیار زدم عالی شدپوستم اما بعدش که ادامه ندادم برگشت به حالت اولیه