2733
2739

خانومها هرکی سوپ خوشمزه بلده درست کنه لطفا دستورشو و نکاتشو بهم یاد بده

ممنون

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصاره قلم یا گوشت رو فریز کن..

موقع سوپ درست کردن

..

اول پیاز رنده شده رو کمی باکره یاروغن کرمانشاهی تفت بده هویج و سیب زمینی رنده شده اضافه کن بعدم سبزی  سوپ...عدس پخته یا گندم پخته یا جو پخته و.یا برنج ایرونی اضافه کن...مرغ یا گوشت ریش زیشم اضافا کن..

اگه رب دوست داشتی رب بزن ..اگه نداشتی درآخر خامه یا شیر اضافه کن...اب بریز...قارچم بریز بذارخوب جابیفته

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728
عدس باهاشون بپزه بد میشه ؟ جدا باید پخت و داخل سوپ ریخت

جداباید پخت و ابشو دور ریخت وبه سوپ اضافه کرد...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
شما تو سوپ گوشت ریش ریش میریزید    

بله کل ایران میریزن😊

مگراینکه سوپ گیاهی باشه.‌

2738
عصاره قلم یا گوشت رو فریز کن.. موقع سوپ درست کردن .. اول پیاز رنده شده رو کمی باکره یاروغن کرمانش ...

ممنون عزیزم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

پیاز و هویج خرد کن  ی سینه مرغ و اندازه ی مشت هم برنج ایرانی بشور و بریز تو قابلمه  توش اب بریز بزار بپزه بعد ی ربع هم سیب زمینی خرد کن و اضافه کن و رب هم بزن بزار بپزن وقتی مرغ پخت درش بیار و ریش ریش کن و وقتی موادت جا افتاد رشته سوپی و جعفری خرد شده و نمک اضافه کن و در اخر هم ک پخت ی قاشق ابلیمو خیلی خوشمزه میشه و اگه هم دوست داشتی میتونی زرشک هم بریزی   

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
بله کل ایران میریزن😊 مگراینکه سوپ گیاهی باشه.‌

من تابحال ندیدم کسی گوشت ریش ریش بریزن..گوشت قلقلی میریزن ولی گوشت ن چون دیگه سوپ نیس میشه اش

من تابحال ندیدم کسی گوشت ریش ریش بریزن..گوشت قلقلی میریزن ولی گوشت ن چون دیگه سوپ نیس میشه اش

شما ندیدید ولی من بسیار دیدم.

اتفاقا من دیدم توآش رشته گوشت قلقلی میریزن وخورشتها نه توسوپ😐😐😐

شما ندیدید ولی من بسیار دیدم. اتفاقا من دیدم توآش رشته گوشت قلقلی میریزن وخورشتها نه توسوپ😐😐😐

شاید منطقه ای که شما زندگی میکنید میریزن ولی من تا بحال ندیدم کسی تو اش رشته گوشت بریزه یا تو سوپ گوشت البته هرکس ی سلیقه ای داره

شاید منطقه ای که شما زندگی میکنید میریزن ولی من تا بحال ندیدم کسی تو اش رشته گوشت بریزه یا تو سوپ گو ...

توتهران وتبریز وشیراز....من دیدم...

شاید منطقه شما خیلی متفاوته..😉😉😉

درضمن کی توسوپ زرشک میریز؟؟؟؟

یعنی مرغ ریش ریش خوبه گوشت ریش ریش بده؟؟😁

2706