2733
2734
سلام خانمای گل میخواستم یکم بهم اطلاعات بدید؟؟ میشه بگیدشمابا چند بار مصرف لتروزول باردار شدید؟؟؟؟؟؟؟؟ من با توکل به خدا این ماه میخوام لتروزول مصرف کنم اطلاعات میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمی دونم چند روز من از روز 3تا 5 ام پریود لتروزول خوردم.بعد روزای 9 و 10 فک کنم آمپول اچ ام جی زدم. بعد سونو ای که کردم و فولیکول داشتم فرداش لچ سی جی زدم که می گن معمولا بعد 14 روز بی بی نشون می ده. ولی من خیلی زودتر فهمیدم.اما یادم نیست دقیقا کی ایشالا به حق امروز همه ی منتظرا ، انتظارشون تموم شه و دامنشون سبز
2738
منم با لتروزول مامان شدم اما امپول زدم هم گونال و هم هاش سی جی و هاش ام جی
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
سلام یاسمین دکتر بمنم فقط قرص داد حرفیم نزد من تا حالا اقدامم نکردم اصلا نمیدونم قرص لازم هست یا نه...
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
2706