2733
2739

سفیداب نقره رو با یکی از این روغنها قاطی کنید و استفاده کنید 

با دوم تلخ.. هسته آلبالو... ارگان... بایو ایل که خودش هم لک میبره و کلی طرفدار داره با یه سرچ متوجه می شید فقط یه نکته داره اینکه من اسکار های جوشم هم خیلی سطحی شد باهاش قرمزی های جوشم هم رفت و کلی عاشقش شدم 

اما ابجیم حساسیت نشون داد بهش کمی جوش ریزه زد که قبل اضاف کردن سفیداب نقره خودش به تنهایی رو امتحان کنید دو سه بار... ممکنه بخاطر اون هم جوش نزده باشه چون مشکل عفونی داره اما گفتم که بدونید 

و سه ماه از این ترکیب ساده استفاده کنید و نتیجش رو بگید 😘

از کسی معجزشو دیده یاد گرفتم برا مامانمم درست کردم که کلا اهل اینکارا نیست و مداوم نمیزنه مثلا دوهفته ای یبار میزنه😂

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سفید آب نقره چیه؟

سفیداب نقره هست دیگ 😐یه نو ع سفید اب هست زرد رنگه و اندازه یه نخودش 12تا15تومنه. پودریش هم هست. من از جایی که روغن گیری بود گرفتم. داخل روغن قاطی کنید و استفاده کنید همین

2738
دستورت واضح نیست چی رو دقیقا قاطی کنیم

سفیداب نقره  😐یه نو ع سفید اب هست زرد رنگه و اندازه یه نخودش 12تا15تومنه. پودریش هم هست. من از جایی که روغن گیری بود گرفتم. داخل روغن قاطی کنید و استفاده کنید همین. 

سفیدآب نقره چیه میشه توضیح بدی

سفیداب نقره هست دیگ 😐یه نو ع سفید اب هست زرد رنگه و اندازه یه نخودش 12تا15تومنه. پودریش هم هست. من از جایی که روغن گیری بود گرفتم. داخل روغن قاطی کنید و استفاده کنید همین

سفیداب نقره چیه؟