2737
2734

چه کارهایی میگین انجام میده؟

مثلا کمد لباساتونو مرتب کنه،یا یخچالتونو تمیز کنه اینارم میگین؟

هر چند وقت میگین میاد و چند میگیره؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماهی یکبار یا دوبار میگم بیاد 

اشپزخونه در کابینتا و داخلش یخچال حیاط خلوت 

چربی زدایی هود و گاز 

جاروبرقی 

تی کشیدن سرامیکا 

گردگیری 

سرویس بهداشتی ها 

حیاط شستن 

به اتاق ها هیچوقت نمیگم کاری داشته باشه

چون بکیش ک اتاق خوابه بقیشم خالیه

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2731
خوش به حالتون😀

منکه هنوز خوش به حالم نشده تازه میخوام بگم کارگر بیاد😀 اونم اگه شوهرم بزاره🤨

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

هر روز میاد

درواقع پرستار بچه است ولی پسرم که هیچ کاری نداره و خودش بازی میکنه. اونم همه جا رو تمیز میکنه. منم در کنار حقوقش اضافه ترم یه مبلغی میدم بهش. چون داره لطف میکنه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2738

من آشپزخونه رو فقط میگم و اتاق ها رو تو کمد و اینا رو دوست ندارم نهایت دکوری  هاا

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من خودم تمیز میکنم 

تو بارداری سختت نیست؟کمرت درد نمیکنه؟

منکه هنوز خوش به حالم نشده تازه میخوام بگم کارگر بیاد😀 اونم اگه شوهرم بزاره🤨

منم میخام 

نمبدوم چن میگیره میترسم گرون بشه

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

من  تو کمدی و کابینتی ها رو خودم تمیز میکنم که نخواد بازشون کنه دوست ندارم

بعدش اون میاد گرگیری جارو تی شستن سرویس ها شستن تراس اینا رو انجام میده

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

هفته ای یکبار میاد ساعتی 20 تومن. جارو برقی کامل و گردگیری. شستن سرویس ها. اشپزخونه هم مرتب کنه برام. اتاقها رو کاری ندارم. گاهی مایه ماکارونی و اینجورچیزها میگم برام آماده میکنه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
هر روز میاد درواقع پرستار بچه است ولی پسرم که هیچ کاری نداره و خودش بازی میکنه. اونم همه جا رو تمیز ...

چند میگیره? ساعت چن تا چند? کدوم شهری?

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
من ماهی یکبار یا دوبار میگم بیاد  اشپزخونه در کابینتا و داخلش یخچال حیاط خلوت  چربی زدای ...

توی یخچالم تمیز میکنه؟میشه بگی چند میدی 

2706