2737
2734
عنوان

درامد لوله کش چقدره ؟؟؟

2954 بازدید | 16 پست

فک کنم در حد بخور و نمیره نه؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
نه اگه پروژه ب تورش بخوره خیلی هم خوبه 

چه پروژه ای ؟ 

خیلی خوب منظورت چقدره 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه پروژه ای ؟  خیلی خوب منظورت چقدره

کسی که لوله کشه 

پس فنیه 

و تو هر شرکتی بهش کار میدن 

و کارای دیگه هم میتونه بکنه 

در کل خوبه مرد کار بلد باشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
کسی که لوله کشه  پس فنیه  و تو هر شرکتی بهش کار میدن  و کارای دیگه هم میتونه بکنه& ...

یعمی در حد ماهی دو سه تومن؟

یعمی در حد ماهی دو سه تومن؟

شرکت بله بالای سه تومن در حد 4 تومن 

تازه بیرونم براشون کار میوفته 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
هم اب هم گاز انگار 

گاز که جوشکار میشه و ربطی به لوله کشی نداره 

اگه بلده که میشه جوشکار ارگون و اب بند 

خیلی خوبه 

گاز که جوشکار میشه و ربطی به لوله کشی نداره  اگه بلده که میشه جوشکار ارگون و اب بند  خیل ...

جوشکار نیست لوله کشه 

جوشکار نیست لوله کشه 

لوه اب 

چون لوله گاز رزوه ای نیست و فقط جوشه 

زیاد یعنی چقدر

کلا مردی که فنی باشه ، کاری و تلاشگر هم باشه ، درآمدش خوبه 

اینکه هم لوله ی گاز بکشه ، هم آب 

بستگی داره به فصل ، ممکنه یه وقت 10 تومن درامدش باشه ، یه وقت دیگه یه تومن 

ولی اگه همچین کیسی اومده خواستگاری ، تعارف که نداری ، جلسه ی سوم _ چهارم خواستگاری ، ازش بپرس درامدش چقدره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706