2733
2734
عنوان

قراره آی وی اف شم دعا کنید برام

103 بازدید | 8 پست

سلام من دکترم پبشنهاد آی وی اف داد 

چون ذخیرم یکم پایینه و همسرمم ضعیفه قراره آی وی اف شم توو بیمارستان صارم 

خیلی شنیدم نتیجه انتقال منفی میشه 

قراره ده ملیونم خرج کنم 

چقدر درصدش موفقیت امیزه بنظرتون ؟ 

حاملگی با ای وی اف اتفاق میوفته یا نه 😰 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

برات حمد و صلوات میفرستم

خوش بین باش دوست من دفعه اول با آی وی اف دو قلو باردار شد😍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله صددرصد

خیلی ها رو دیدم بار اول دوقلو باردار شدن😍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
برات حمد و صلوات میفرستم خوش بین باش دوست من دفعه اول با آی وی اف دو قلو باردار شد😍

ای وای خوش ب حالش انشالله منم بشم 😍😍

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
عزیزم ب این چیزا فک نکن.این چیزا جز اینکه خالتو بد کنه چیزی نداره

چشم مرسی 

ای وای خوش ب حالش انشالله منم بشم 😍😍

حتما میشی ان شاالله

تازه دوستم سال بعدش ناخواسته دوباره باردار شد😍🤩

2738
من یه بار با میکرو باردار شدم الانم روز ۱۲/۱۳انتقالمم انشاالله که باردارم

اونقد جو منفی میدن ادم میترسه که نشه 

من رحمم مشکل نداره خدا کنه بشم ۲۲ سالمه