2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواستنش که گناه نیست . با هم صحبت کنن اگه قبول کرد اوکی ه. 

بعضیا اینجوری کاملا راحتن. 

ولی اگه مرد قبول نکنه نمیشه زورش کرد. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2740

مشترک رو من به شخصه قبول ندارم

استقلال رو از ادم میگیره

چه زن چه مرد

من اینطور قبول دارم که زن یه ملغی پول توجیبی بگیره

مرد هم همینطور یه مقدار واسه خودش بریزه یه حساب دیگه

اونوقت یه کارتم واسه خرجی باشه

که مرد خریدارو انجام بده

یا باهم برن فروشگاه خرید

یا اگه قراره زن خرید کنه دست اون باشه

خانم خودش شاغل نیست؟ 

حساب مشترک خوبه اما اینکه مرد یا زن مجبور باشه همه دارایی رو به اشتراک بذاره من زیاد موافق نیستم 

مشارکت کنند و با هم برنامه ریزی کنند و خرج کنن  اما بالاخره هر کدوم حق دارن بخشی از درآمدشان رو خودشون مدیریت کنن حالا دلشون میخواد ببخشند ، پس انداز کنن یا ....

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بله 

فاز اونایی که میگن نه چیه 

لابد مردن اونم مردای خسیس😝

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
بله  فاز اونایی که میگن نه چیه  لابد مردن اونم مردای خسیس😝

نخیر مرد نیسیم،ب شخص خودم جای مرد بذارم زن بخواد تموم دارایم بام شریک باشه اونم تازه عروس!خب واقعا ادم شک میکنه هنوز بش اعتماد نکرده زندگی نکرده فداکاری ندیده ی بچه مشترک ندارن،یعنی مرد فک میکنه اومده قاپ بزنهو بره!

اللهم صل على محمد وال محمد
2706