2737
2739

خواب دیدم یه نی نی توپول داشتم هی محکم بغلش میکردم میگفتم باورم نمیشه منم بچه دارم به آرزوم رسیدم بچه منه مال خودمه وای چقد یعنی خوشحال بودم یعنی انگار دنیا مال من بود

بعد بهش غذا میدادم دورش بگردم الهی هرچی بهش میدادم سیر نمیشد هرچی بود میخواست بخوره خداجون کی فقط بیاد اون روز توبیداری

من که دیگه آرزویی بالاتر ازاین ندارم اگه یه بچه سالم وصالح و خوشکل به من بدی یعنی لطف رو در حق من تموم کردی یعنی یه دنیا بهم دادی

بچه ها فردا انتقال دارم دعام کنید به ارزوم برسم نمیدونید چه عشقی به بچه دارم از الان رفتم یه سرهمی خریدم گذاشتم جلو چشمم هی نگاش میکنم بوش میکنم بغلش میکنم بچمو تواین لباس تصور میکنم اصلا دلم ضعف میره براش که فقط بیاد و اینقد ناز و قربونش بشم که خسته بشه از دستم

خداجون اگه بهم بچه بدی هرچی شکر کنم هرچی سجده کنم به درگاهت نمیتونم جواب این نعمت به این بزرگی رو داده باشم

بچه ها دعا کنید واسم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برات دعا کردم ایشالا خدا بهت بده گلم

ممنونم ازت عزیزم، دعا در حق همدیگه زودتر قبول میشه

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
ان شالله به همین زودیا نتیجه بگیری. مجردم ولی دلم گرفت. ان شالله همه به ارزوهاشون برسن.

الهی فقط دعای شما خدا بشنوه و بهم بچه بده، ارزومه بیام اینجا درمورد بچم بنویسم ا

توعمرم چنین عشقی به هیچی نداشتم

ای جآن 😍😍😍

ان شالله عزیزم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

https://telegram.me/yazahra120nayeb

https://telegram.me/yazahra120nayeb

کانال روزنه بهشتی در تلگرام همراه باختم قرآن و کلی دعاهای اعجازانگیز حتمابیاین

کاربرخدایکی یاریکی هستم دوستان حتما به کانالم بیاین https://telegram.me/yazahra120nayeb 
ای جآن 😍😍😍 ان شالله عزیزم  اللهم صل علی محمد و آل محمد  اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

قربونت برم عزیزم که این اینقد مهربونی

2706