2733
2739
عنوان

به شوهرم گفتم برو زن بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 2283 بازدید | 73 پست
اره جدا الان میفهمم چرا شوهرم  میگه من بچه نمیخام دیروز تو خیابون ی دختره به مامانش میگفت بگیم ...

من‌هنوزم بعد ۱۸ سال زندگی مشترک و دوتا بچه الویت زندگیم شوهرمه ،هر چقدر هم سختی و مشکلات باشه

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
من کلا مرده متحرک چیزی از زندگینمیفههم

من الان بچه دومم ک مریض سر بچه اولم مثل تو بودم بخدا مهمون میومد خونم از بس وابسته پسرم بودم نمیرفتم پیش مهمون ولی بعد ک از دستش دادم دیگه توبه کردم حتما مصلحت همینه

😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان بچه دومم ک مریض سر بچه اولم مثل تو بودم بخدا مهمون میومد خونم از بس وابسته پسرم بودم نمیرفتم ...

منم وابسته نبودم

از وقتی مریض شده و دکترا گفتن آینده 

من ذهنم درگیره

2728
آره  مشکل مغزی

عزیز دلم بمیرم برای دلت هیچ مادری نمیتونه درد بچشو ببینه و دم نزنه الهی دورت بگردم ولی عزیزم همسرتم بابای اون بچست این بار تنها رو دوش شما نیس اونم عذاب میکشه تو هم ک اینجوری کنی عذابشو بیشتر میکنی فقط توکل کن بخدا اون بهتر از هر کسی هواسش ب تو هست بسپار ب خدا باور کن ک اگر بهش اعتماد کنی تمام افسردگی هات از بین میره 

خدا نکنه انشا الله همه بچه های مریض

یه بچه مثل بچه تو کنار من خوابیده ک عاشقشم خودمو قوی کردم دیگه ب این درک رسیدم ک خواست خدا حتما خدا بهترینو برام در نظر گرفته امیدت ب خدا باش دنیا ب اخر نرسیده خواهر 

😆
2738
آره  مشکل مغزی

آخی عزیزم، اینو بدون شوهرت هم به اندازه تو مسئوله،وقتی دوتایی پا به پا ی هم و دست تو دست هم برین جلو کمر یکی تون خم‌نمیشه ،ممکنه الان شوهرت به این حرفا بخنده،ولی دوروز دیگه میگه بد فکر ی هم نیست، چهار روز دیگه اصلا تو رو مقصر میدونه امر بهش مشتبه میشه بره پی خوشگذرانی خودش ،یه پیج بهت معرفی میکنم  matin92,ببین چه جوری زن و شوهر با هم با مشکل بچه شون کنار اومدن ،دوباره بچه دار شدن ،زندگی جریان داره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
یه بچه مثل بچه تو کنار من خوابیده ک عاشقشم خودمو قوی کردم دیگه ب این درک رسیدم ک خواست خدا حتما خدا ...

برا من میرسه اگه بچم خوب نشه

با امید خوب شدنش رندم

بچه شما چه بیماری داره گلم؟

منم از اول بارداریم افسرده ام و تمام مشکلاتم فقط یادم میاد.

اصلا امیدی ندارم.

در حالیکه قبل بارداری بمب انرژی و روحیه بودم.

بعضی وقتا میگم بچم دنیا اومد جدا بشم کلا😑

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2706