2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم برو زن بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 2283 بازدید | 73 پست
بیماری بچه خیلی سخته، سختتر از هر چیزی تو دنیا ، اولین قدم در جهت درمانش اینه که قوی باشی ، مثبت باش ...

آخه همش به من گیر میده

گریه نکن

افسردگی گرفتی

و ..

منم گفتم کار ب کارم نداشته باش

آخه همش به من گیر میده گریه نکن افسردگی گرفتی و .. منم گفتم کار ب کارم نداشته باش

حرفم همینه ، گریه رو بذار کنار قوی باش و بجنگ، با گریه و افسردگی فقط اوضاع بدتر میشه میدونم خیلی سخته برادر منم بیماره اونم سرطان ، کارم شده بود گریه ولی از یه جایی گریه رو گذاشتم‌کنار و سعی کردم‌مثبت فکر کنم و امیدوار باشم   

Break up with your comfort zone

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله خدا شفاش بده به حق امام حسین ،اگه قراره بچه اینجوری باشه و شماهم تسلیم بشی که نمیتونی زندگی کنی ،حتی پسرتونم به محیط شاد و پر انرژی نیاز داره شوهرت برای کار کردن به دلخوشی نیاز داره باور کن اگر زن خونه نتونه مدیریت بحران کنه اون زندگی خدایی نکرده از هم میپاشه ،حیفه بخدا حتما قسمت شماهم همین بوده عزیزم .بلند شو از سرجات و بچت رو بذار تو کالسکه تو کل شهر تاب بده به همسرت بخند اونکه تقصیری نداره محیط خونت رو شاد کن به امید خدا این روحیه که میدی تو سلامتی بچت تاثیر بذاره در نهایت شما تلاشت رو بکن نمیشه که اینطوری!!دیگه از اون حرفا ام به شوهرت نزن اونم حق داره بهت بگه خودتو از این وضع در بیار زندگی در جریانه بگو هرچی خداخواست توکل کن به خدا

2740
از کجا می دونی سلول ها از بین رفته؟ یا فلج مغزی؟

خوب گلم وقتی میکروسفال یا سی پی بشی بر اثر از بین رفتن سلول مغز این اتفاق میفته.اکسیژن نمیرسه به مغز بچه تشنج میکنه تو هر تشنج کلی سلول از بین میره