2733
2734
عنوان

فردا با یه همکار خانم شیفت شب دارم

1010 بازدید | 21 پست

این خانم پارسال شهریور ماه باعث شد به خونریزی شدید و درد خیلی شدید دچار بشم از قصد یه کار سنگین بهم محول کرد منم انجام دادم بعدش یه درد وحشناک پیچید زیر دلم و رفتم دستشویی دیدم لخته خون ازم اومد اصلا نمیتونم توصیف کنم چقدر درد بدی داشتم خلاصه به مسئولمون گفتم من دیگه با این خانم شیفت واینمیستم بعدا فهمیدم ممکن بوده حامله بودم و سقط شده هرگز نمیبخشمش حالا مسئول عوض شده و فردا باهاش شیفت دارم شما جای من بودین چه برخوردی میکردین؟ازش متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرفاش اهمیت نده . اگه کاریم بهت گفت انجام بدی گوش نکن. بگو خودت برو انجام بده

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2728

عمدا کار سنگین بهت داد؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

اگه کار سنگین ازت خواست قبول نکن بگو دکتر گفته کار سنگین انجام ندم بخاطر اونسری که به حرف شما دچار خونریزی شدم 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بهش صد در صد میگفتم 

هرگزم حرف نمیزدم باهاش

همون اول کاری هم میگفتم ..پارسال اینطور شد 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738

شاید توهمه چون وقتی حتی خودت نمیدونستی بارداری اون ازکجا باید میدونسته ک از قصد اینکارو بت بده..و اگه کار خودش بوده ک انداخته گردن تو باید روی خودت کارکنی ک بتونی نه بگی

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

من اول کار بهش گفتم امروز روبه راه نیستم اگر میشه یه قسمت دیگه واستم که کارا سبکتره ولی کصافت عقده ای گفت چه پررو بعدشم سخت ترین جارو به من داد یه جورایی همه ازش بدشون میاد

دکتر نصر تشخیصش  دررباره هیسترو شما چیبود  نتیجه گرفتین

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
دکتر نصر تشخیصش  دررباره هیسترو شما چیبود  نتیجه گرفتین

هیچ نظری نداد عزیزم فقط میدونم اگر رضایت بخش نبود بهم میگفتن ، در هر صورت عزیزم من با ای وی اف پیش نصر بار اول باردار شدم و‌شنیدم اگر قبل انتقال هیسترو کنی خیلی عالیه چون قبل از انتقال به مامای مطب گفتم خراش میدین آندوی منو موقع انتقال که گفت دیگه هیسترو کردی نیازی به خراش نیست ، دوقلو باردار شدم که متاسفانه یکیش قلبش شش هفته ایستاد و اون یکی هفت هفته ، گفتن ۸۰ درصد مشکل کوروموزومی بوده علتش ،منم دیگه منصرف شدم از ای وی اف ، چون همه جنین های من ممکنه مشکل داشته باشه از نظر من 😞😞😞😞ابشالله نتیجه بگیری عزیزم ، فقط اینو میدونم نه  بی بی چکا خرابن نه ازمایشگاها ، من انقدر ج منفی دیده بودم فک میکردم همه جا خرابه ، مطمئن باش ج مثبت رو خواهی دید گلم ❤️🥰

2706