2733
2734
اره دیگه جمعیت بیشتر ازظرفیتشه عشقو نمیشه کاریش کرد دست خود آدم نیست 😔

میشه چندروز ب تاخیر انداخت تا چند کروه برگردن حداقل

چ فایده اخه ن جایی باشه ن خوراکی خیلی سخته من شعبان رفتم باکاروان و هتل شلوغ بود چ برسه الان ک میگن نیاین فعلا پشت مرز معطل میشین

🔺تردد زائران از مرز شلمچه شتاب گرفت

فرمانده انتظامی استان خوزستان:

🔹پس از چند ساعت کندی تردد در مرز شلمچه ازساعتی قبل عبور زائران اربعین از این گذرگاه مرزی شتاب گرفته است.

🔹در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه مشکلی برای تردد زائران اربعین وجود ندارد و تمامی گیت‌ها در این ۲ مرز فعال هستند./ ایرنا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه چندروز ب تاخیر انداخت تا چند کروه برگردن حداقل چ فایده اخه ن جایی باشه ن خوراکی خیلی سخته من ش ...

آره خب خطرناکه ولی اینایی که میرن قصدشون پیاده رویه تا حرم وگرنه بغیر اربعینم برای زیارت میتونن برن

جز اربعینم نمیشه پیاده رفت

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
آره خب خطرناکه ولی اینایی که میرن قصدشون پیاده رویه تا حرم وگرنه بغیر اربعینم برای زیارت میتونن برن ...

الان اعلام کردن که ۱۰۰ تا اتوبوس تا این لحظه فرستادن که راحت تر بشه

مشکل تردد حل شده

2731
الان اعلام کردن که ۱۰۰ تا اتوبوس تا این لحظه فرستادن که راحت تر بشه مشکل تردد حل شده

صدتا برای۵۰۰هزارتا کاری نمیکنه

میره برمیگرده اما خب بازم کمه

شبا هم مرز بازه؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
الان اعلام کردن که ۱۰۰ تا اتوبوس تا این لحظه فرستادن که راحت تر بشه مشکل تردد حل شده

۱۰۰ اتوبوس چند دونه زائر و میتونه جابجا کنه؟۱۰هزار _۲۰هزار دارن میزسن ساعت ب ساعت

کوتاهی مسئولین ماست

میدونستن امسال عراق چخبر شده وایستادن دقیقه ۹۰ حالا میگن چکارکنیم ک عراق تکمیل شده

واقعا خسته نباشن