2733
2734
عنوان

می خوام لبامو ژل بزنم اما پرسنل سرکارم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 47 پست
عکس لباتو بده معمولا بیشتر پایینو میزننا

دادم یکی بالا نگاه کن 

اینم یکی دیگه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
کارت چیه ک همه زیر دست توهستن

مدیر داخلی مرکز توانبخشی شبانه روزی معلولینم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه لب بالا رو نیم سی سی بزن به حرف کسیم کار نداشته باش

اره خودمم بیشتر لب بالا رو مایلم بزنم 

ممنونم عزیزدلم

2731

لب بالاتو بزن ولی فقز یه کم بزرگ شه زیاد ناجوره

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
فک کنم بالا نیم  سی سی بزنی خوب میشه برا منم این شکلیه میخام برم بزنم

اره لب پایینم حجم داره ولی بالایی با رژ مثل پایینی میشه 

2740
الان میزارم

یک سی سی بفهمی نفهمیه

مقدار بیشتر رو متوجه  میشن..

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
مادر شوهره منم همینوو میگفت دناغ عمل کردم گفت عمل کرده ها فلانن..هر کی میره خارج بیساره ..کلا مردم ع ...

اره دقیقا منم یه بار موهامو شرابی روشن کردم کاری بهم کردن که رفتم مشکی زدم روشون از حرصم

نیم سی سی  بزن زیاد بزرگ نشه زشت شه برای بعضیا انگار داره میترکه خیلی بدفرمه واقعا 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
لبو بیخیال چه پوستی داری ماشاالله    

ممنون عزیزم اره 

تعریف از خود نباشه خوبه

لب بالاتو بزن ولی فقز یه کم بزرگ شه زیاد ناجوره

اره یکم میزنم 

ممنونم عزیزم 

2706