2737
2739
عنوان

می خوام لبامو ژل بزنم اما پرسنل سرکارم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 47 پست

قضیه همون خره و زن و شوهر و بچه هاشونه

ی بار همگی سوار خر شدند یکی رد شد گف بیچاره خره ک همشون سوارش شدن

ی بار بچه هاشون سوار شدن یکی رد شد گفت طفلکی پدر و مادره با این سن باید پیاده برن

ی بار پدر و مادره سوار شدن یکی رد شد گفت نچ نچ بچه های کوچیک پیاده میان اینا سواره

ی بارم هیچ کدومشون سوار نشدن یکی رد شد گفت نچ نچ خر واسه سوار شدنه اون وقت اینا پیاده میرن

خلاصه ک همیشه هرکار ک بکنی حرف هست عزیزم

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس لباتو بده

معمولا بیشتر پایینو میزننا

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
2731
یه سی سی اصلا معلوم نیس  عکس لبت بزار ببینم احتیاج داری یا نه؟

الان میزارم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
عزیزم تو واسه حرفه مردم که زندگی نمیکنی.منم وقتی ژل زدم خونواده شوهرم برام قیافه گرفتن ولی من اعتنای ...

من حرف خانواده ها برام مهم نیست ولی اینا از اونان که اگه زنی انجام بده میگن فلانه بخاطر همین شک داشتم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2738
بنظرم بذار تو یه مدتی ک یه تعطیلی چیزی هس بزن ک ورمی ک اون اول داره و یه جکریه یکم بخابه بعد ک نرمال ...

خودمم همین فکرو کردم الانم تو مرخصی زایمانم ولی خب سرکشی میکنم به مرکز هفته ای یه بار

واست مهم نباشه ولی اگه اذیت میشی اول نیم سی سی بزن، هم اینکه ببینی بهت میاد هم یهو زیاد تغییر نکنی ...

اره اینم فکر خوبیه

من حرف خانواده ها برام مهم نیست ولی اینا از اونان که اگه زنی انجام بده میگن فلانه بخاطر همین شک داشت ...

مادر شوهره منم همینوو میگفت دناغ عمل کردم گفت عمل کرده ها فلانن..هر کی میره خارج بیساره ..کلا مردم عقلشون به چششونه

خدایا مرسی
قضیه همون خره و زن و شوهر و بچه هاشونه ی بار همگی سوار خر شدند یکی رد شد گف بیچاره خره ک همشون سوار ...

دقیقا گل گفتی

2706