2733
2734
عنوان

فوووری کمک میخوام😭

215 بازدید | 11 پست

گفتم امروز همه چیزو تموم کردم با کسی ک عاشقشم...ولی وقتی اون واسش مهم نیس چیکار کنم...احساس من واسش فقط ی سرگرمی موقتی بود...رفتم بیرون خرید کنم حالم خوب شه...توی بازار تا همین الان عین دیوونه ها گریه کردم تو خیابون...همین الانم خیلی دارم بغضمو قورت میدم ک گریه نکنم دیگه...

چیکار کنم ک شبم صبح شه

چیکار کنم ک این داغ از دلم بیرون بره

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بد☹هیچی عزیزم ی مدت تحمل باید کنی زمان ک بگذره اروم میشی

رمان بخون یا فیلم ببین ی جوری ذهنتو منحرف کن از فکرکردن بهش

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2731

تا این دوره فراموشی نگذره خوب نمیشه ورزش کنید کتاب بخونید و از هرچیزی ک ب فکر اون ادم میندازه شما را دوری کنید و اصلا اصلا وارد یگ رابطه جدید نشید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

فردا صبح پاشو برو داروخونه پروپرانولول بخر یه کوچولو عصابت واروم میکنه بعدش هم دیگه فقط باید صبرکنی دورش بگذره الان تازس فک میکنی هوا واسه نفس کشیدن نیست ۲هفته بگذره اوکی میشی

2738

فقط گذر زمان همه چیزو حل میکنه این گریه ها و دلتنگی و احساس شکست و بازیچه شدن مال یه مدته اگه طاقت بیاری این دوره تموم شه میبینی چقد راحت شدی چقد خوشحالی چقد رها و مستقل شدی ولی اگه بهش پیام بدی برات سخت تر میشه همش میگی ببین چطور خودمو کوچیک کردم از خدا کمک بخواه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
فردا صبح پاشو برو داروخونه پروپرانولول بخر یه کوچولو عصابت واروم میکنه بعدش هم دیگه فقط باید صبرکنی ...

قبلا خریدم گفتم بخورم بتونم فراموشش کنم...فایده نداشت...خوابم نمیگرفت...انگار بی تاثیر بود

میگن خودتوسرگرم کارکن این واسه بعضیا جواب میدا واسه بعضیان ،اینقد گریه کن تاسبکه سبک شی

خیلی دلم میخواد...منتها چون عمل بینی کردم چند وقته،خیلی ب بینیم فشار میاد خیلی مور مور میشه