2733
2739

خودت میدونی چ مشکلا بزرگی تو زندگیم هست که حتی یکیشم برای نابود کردن ی ادم کافیه

پس چرا فقط به اونا بسنده نکردی

چرا منو با دخترمم داری امتحان میکنی

خیلییی خستم از خودت و دنیایی که ساختی

این چیزا از ظرفیت من خارجه

من همه مشکلا رو تحمل میکنم 

تورو خدا با بچم کاری نداشته باش😪😪

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دخترت چشه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

امیدوارم دخترت به زودی زود حرف بیوفته

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2738

این حرفا رو تو سجاده ب بالاسری بزن با خلوصی عرفانی فک کنم قدرت جذب و ارسالش بیشتر باشع.

انشالله ک مشکلاتتون حل شع عزیزم

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2706