2737
2739
خاهرشوخرم سیپروهپادین خورد استهاش بازمیشد ولی خابالوش میکرد چاقشده

امروز تو یونی بهم میگفتن صورتت باد کرده خیلی اعصابم خورد شده

و تَنَت، وَطَنَم  ❤🌎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودم دانشجوی تغذیه ام.یه توصیه خیلی خواهرانه بهت میکنم اگه بدنت رو دوست داری از هیچ قرصی اس ...

عشقم تنبلی تخمدان دارم دکتر برام تجویز کرده

و تَنَت، وَطَنَم  ❤🌎
2731
2738

سلام من از هر جا قرص میخریدم جواب نمیگرفتم فقط پولم میریختم دور یکی از دوستان شرکت بهین دارو را به من معرفی کرد از قرص گرفتم خدایی جواب داد شرکت معروفی هست محصولاتشوا اصل و زیر نظر من ازش قرص کربو را گرفتم تو یک ماه 10 کیلو وزن گرفتم دوست قرص فورس فکتور گرفته اونم راضی نمایندگی قرصهای چاقی لاغری دارند .این ادرس سایتشون است 

https://www.behindaruuu.com

برید داخل سایت شون محصولات متنوع دارند ببینید .  به فارسی هم سرچ کنید بهین دارو میاد بالا

این شمارشون  09120304263   --  09197142162

سلام من از هیچ کدوم خبر ندارم ولی خواهرم قرص چاقی میخورد بهش گفته بودن گیاهی وبدونه عوارض هست ولی دوهفته استفاده کرد اشتهاش بهتر شد ولی کلا پف کرده بود یه حالت عجیب من خودم مشاور سلامت هستم فهمیدم با دمنوشهای نیوشا خیلی نرمال بدنش درست شد اشتهاش برگشت الان بعد ۱۰۰روز استفاده الان خیلی عالیه شمارم رو میزارم خواستی راه بدون خطر بدون عوارض بری از مشاور رایگان ما استفاده کن ۰۹۱۹۶۱۰۸۲۸۵

من یه مدته دارم از قرص چاقی جینسینگ استفاده میکنم 

تا الان راضی بودم اشتهام خیلی زیاد شده یه چند کیلویی هم اضافه کردم فقط حواستون باشه اصلشو بخرین 

من از اينجا سفارش دادم 09120132883 

2706