2737
2739
عنوان

خانوما شوهرتون خونه یاماشبن ب نامتون کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 32 پست
شوهر من براش فرقی نداره اتفاقا خودش میگه برو دنبالش بنام خودت بزن .خونه در حال ساختیم .میگ واسه تو م ...

اتفاقا منم ب جنبه مادیش فکرنمیکنم بخدا فقط واس دلخوشی گفتم بهش ولی اون جواب درست حسابی نمیده بهم فک کنم بهم اعتمادنداره😔

اتفاقا منم ب جنبه مادیش فکرنمیکنم بخدا فقط واس دلخوشی گفتم بهش ولی اون جواب درست حسابی نمیده بهم فک ...

به نظر من ناراحت نشو به بنام زدن و این چیزا نیست .بلاخره اونم حق داره هزار تا فکر دارن الکی به زندگیت تنش نده .ولی اگ هم دوست داری سهمی داشته باشی .نگو کل خونه بگو در اینده بچه دار شدیم سه دنگ به نام من بزن واسه پیری بچه هد ناخلف نشن اواره م کنن .ایتجوری بگو ولی اصرار زیاد هم نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته یه چیز دیگه ای هم ک هست هزار سال عمر شوهرت باشه ولی بعد فوت همسر اول مهریه شما داده  میشه ینی شما درخواست مهریه کنین حتی اگ بجه داشته باشه اول مهر شما پرداخت میشه .حداقل مهریه ۱۱۴تا هم باشه پول یه خونه میشه پس میرسه به شما