2737
2739
عنوان

بیاین بگم شوهرم چیکارکرد

503 بازدید | 32 پست

به نظرتون اومد بهش چی بگم؟غروب رفتیم خرید بهش گفتم بریم شام بیرون گفت بریم خونه یچیزی میخوریم اومدیم ۱ساعت پیش داداشش واسش زنگ زد گفت میای بریم بادوستامون بیرون گفت آره اونم اومد دنبالش رفتن منم وقتی داشت میرفت گفتم شب جمعه بیرون خوش بگذره اونم هیچی نگفتشو رفت

بدم میاد از مردایی که اولویتشون زنشون نیس

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم متنفرم ✌

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738

اکه میتونی پریود شو چون برای خواب برمیگرده😂

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

۸۰ درصدشون الویتشون دوستاشونه تازه وقتی بهشون میگی تو دوستاتو به من ترجیح میدی میگه نمیدونم شما زنا چرا مغزتون اینجوریه و از نظر خودشون مشکل از ماس😑😂

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2706