2733
2739
عنوان

بیاید راجب ارایشم بگید

323 بازدید | 33 پست

برای فرمالیتم خودم میخوام ارایش کنم

لباسم سفیده

کلاه فرانسویمم سفیده 

کفشامم سفیده 

دسته گل دوتا دارم 

یکی برای کنار دریا ک با صدفا درست میکنم 

یکی برای کوه و جنگل ک سفید و نارنجیه 

پوستم سفیده 

موهام زیتونی و عسلی رنگ طبیعی موهامه 

ابروهام یکوچولو تیره میخاام بکنم قهوه ای خوشرنگ

حالا ارایشم چشام ک میخوام مژه دونه ای بذارم تم ارایشمم روشن باشه . 

رژ لبم بنظرتون نود باشه یا قرمز یا تم نارنجی ( چون  پاییزه و برگا و محیط قراره رنگ گرم و نارنجی باشه ) ؟ 

تعداد رای : 16
نظرسنجی
قرمز
6
37%
نارنجی
4
25%
نود
5
31%
یه رنگ دیگ 😐
1
6%

اوه چه با کلاس😃

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پز.زیر.پوستی# 😓

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
2738
کجاش دقیقا 😂😻

همه جاش من فقط نميدونم نود چه رنگيه😐

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706