2733
2739

میخوام خودم خودمو ارایش کنم . بلدم سایه و خط چشم و اینا خیلی خوب میکشم و لم صورتم دستمه . 

حالا بیاید پیشنهاد بدید رژ قرمز بزنم برا فرمالیه یا نود یا تم نارنجی ( با توجه به اینکه تو پاییزه و برگا و اینا نارنجین )  ؟ 

و اینکه بنظرتون مژه دونه ای بذارم ؟ 

رژ نود بزن، میکاپ فرمالیته باید خیلی لایت باشه، مژه دونه ای بزار

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رژ نود بزن، میکاپ فرمالیته باید خیلی لایت باشه، مژه دونه ای بزار

اخه پوستم سفیده میگم ارایش چشمم نود باشه رژم یکم رنگ بده .. یا برعکس باشه ؟ چشام تیره باشه و رژم نود ؟ 

قرمز بزن اگه موهات مشکی و بازه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
موهام بوره طبیعیه . ولی مدلش باز قراره باشه 

چون پاییزه قرمز بزن جیغ

منم فرمالیتم پاییز بود موهام ترکیب بافت و دم اسبی. رژم جیغ بود عالی شد. توو جنگل رژم قرمز 

کنار دریا صورتی. دوتا لوکیشن داشتم من

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چون پاییزه قرمز بزن جیغ منم فرمالیتم پاییز بود موهام ترکیب بافت و دم اسبی. رژم جیغ بود عالی شد. توو ...

این رژه ک میخوام ببرم ازیناس ک تکون نمیخوره پاک کردنش سخته بد میشه کلا یه ارایش داشته باشم ؟ 😭

این رژه ک میخوام ببرم ازیناس ک تکون نمیخوره پاک کردنش سخته بد میشه کلا یه ارایش داشته باشم ؟ 😭

ن عشقم چ بدی. اصلا ارایشم نداشته باشی بازم فرمالیته مشکلی نداره. 

منم دسمال مرطوب بردم پاک کردم. رژای اریشگرم 24 ساعته بودن

ن عشقم چ بدی. اصلا ارایشم نداشته باشی بازم فرمالیته مشکلی نداره.  منم دسمال مرطوب بردم پاک کرد ...

عه خب پس منم میبرم چ مارکی خوبه دسمال مرطوب ؟ من خیلی برا فرمالیته استرس دارم یه چیزی بگو اروم شم حس میکنم قراره زشت بشم یا فیلممون بد بشه یا مثلا قراره همش مسخره بازی دراریم بعد پشیمون شم نمیدونم حس بدی دارم 🤦‍♀️

عه خب پس منم میبرم چ مارکی خوبه دسمال مرطوب ؟ من خیلی برا فرمالیته استرس دارم یه چیزی بگو اروم شم حس ...

استرس نداشته باش. پنبه ریز بود دسمالم

سعی کن ژست مسخره ک زود از مدبره نداشتخ باشی

دکور انتخاب کن

من  کورم ی حریر بود مثلثی مث چادر دورش شمع و فانوس و طلوع خورشید کنار دریا

بعد ی حلقه از علف پشت سرمون ساختن

ژستامون همه طبیعیی خودمون بودیم نه ک بگن دراز بکشید یا این چیزا. 

فقط خودتون باشین و بگین بخندین

وسایلا و دکورارو خودت بردی ؟ از کجا بگیرم ؟ 

ن خودشون دکور زدن و وسایل خودشون. 

فقط ب ما گفتن شمع بخرین 100 تا و فشفشه و دود رنگی دستی و زمینی و آبشاری. دکور انتخاب کردم بخودشون بود. چقد هزینه اتلیت شد؟ 

2706