2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم وشوهرم جداکنم

831 بازدید | 38 پست

چجوری خواهرشوهرم و شوهرم ازهم جداکنم؟

خواهرش میبینم حالم بد میشه،فشارم میفته 

نمیخوام حتی شوهرم جواب سلامش بده

۲بار تا طلاق رفتیم سر کارای خواهرشوهرم

چجوری خواهرشوهرم از چشم شوهرم بندازم

چه آرزوها که داشتم،و دیگر ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا؟؟؟؟

چرا اخه؟ خواهر برادرن هااااااا

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

واقعا علت این کارات چیه؟؟؟؟؟مگه خودت برادر نداری؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
واقعا؟؟؟؟ چرا اخه؟ خواهر برادرن هااااااا

خیلی بدجوره

جلوشوهرم راحت لخت میشه بالباس زیر

حتی پای دختردیگه رو تورابطمون کشید که شوهرم بهم خیانت کنه

خیلی ادم کثیفیه

چه آرزوها که داشتم،و دیگر ندارم
2706