2733
2739

لطفا نصیحت نکنید فقط🙏

•اسمم دلارامه. توی خانواده ۴ نفره به دنیا اومدم و بچه اولم و بعد از منم یه پسر به دنیا اومد. اسفند ماه ۸۱ به دنیا اومدم.داستان من نه کلیشه ای و نه پر از فراز و نشیب. یه زندگی معمولی با یه خانواده شاد. پدرم کارمند و مادرم خونه دار و هم و خیلی دوست دارن. از خودم یکم بگم‌. چهره شرقی دارم با چشمای درشت مشکی و بینی که به مامانم رفت و خوش فرم و عروسکی شد. به چشم بقیه دختر خوشگلیم‌. میشه بگم چیزی کم ندارم. نه از نظر قیافه و نه از نظر هیکل و... در کل خیلی به خودم میرسم. نمره هام هم خیلی خوبه و ریاضی فیزیک میخونم. بگذریم از اینا. تو کل زندگیم اهل پسر و دوستی و... نبودم. درواقع حوصلشونو نداشتم. دلم نمیخواست وارد رابطه ای بشم که بخواد مانع زندگیم بشه. چند ماه پیش بود وقتی اولین بار توی لوازم تحریری نزدیک خونمون دیدمش‌ . حس میکردم یه جاذبه خاصی داره. فاصله گرفتم‌. هر سری میدیدمش مثل سگ پاچه میگرفتم. سلام میداد جوابشو نمیدادم. خلاصه گذشت تا اینکه یه هفته نیومد. عادت کرده بودم همیشه حداقل روزی سه بار ببینمش. یه هفته نیومد. دیوونه شده بودم. به بهونه های مختلف از خونه میزدم بیرون تا یه سر و گوشی اب بدم.

داشتم روانی میشدم. دیگه ماتم گرفته بودم. فهمیدم روش کراش زدم. به خودم گفتم دلی یه کراش ساده س. مثل بقیه وقتا. اهمیت نده. ولش کن. ولی نشد که بشه. هر روز حالم بدتر میشد. چشماش جلو چشمام بود. توی خیالم پر بود ازش. لعنتی خیلیم خوشگل بود. چند روز گذشت تا مجبور شدم برم خرید کنم ازشون. بعدداز  یه هفته دیدمش. قلبم تو دهنم میزد. نفسم تنگ شده بود   انگار هوا برای نفس کشیدنم نبود. حالت تهوع گرفته بودم و زانوهام میلرزید. اونجا بود که فهمیدم نه کراشه و نه هوس. عاشق شده بودم. اونم دیوانه وار. از همونجا تصمیم گرفتم بهتر رفتار کنم. زیاد میرفتم اونجا برای خرید. اونم خوب بود باهام. تا وقتی مدارس باز شد. برای کنفرانسم رفتم پرینت بگیرم چند تا عکسو. رفتم گفتم پرینت داشتم ولی تو موبایلمه. گفت به اون شماره تلگرام کن. گفتم تل ندارم باید برم خونه با خط مادرم بفرستم. گفت واتساپ چی؟ گفتم دارم. گفت این سماره رو بزن واتساپ کن. شماره رو ک گفت فهمیدم مال خودشه. براش فرستادم و اونم پرینت گرفت. اومدم خونه دیدم بهم پی ام داده. چند روز بعد دوباره رفتم پرینت بگیرم. اینبار ریختم تو فلش. وقتی پرینت گرفتم و اومدم خونه دیدم ای وای فلشو جا گذاشتم. بهص پی ام دادم من فلشمو جا گذاشتم؟ گفت اره. گفتم وای ببخشید. گفت فدا سرت و یکم چت کردیم‌. باهام خوب بود و یکمم همون شب چت کردیم‌ الان چند روز گذشته انگار سرد شده. پی ام نمیده اصلا. پی ام منم سین نکرده‌. چیزیش نشده امروز دیدمش. نمیدونم چیکار کنم‌ خیلی دوسش دارم. هنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم الان نگران چی هستی؟ به یکی علاقه پیدا کردی ترس نداره کار اشتباه ای ام نکردی 

درضمن پسره شیطون هم وجود داره شاید بخواد دلتنگت کنه 

رفتارت عادیه ولی اگه دوس داری اوکی بشه زود خودتو لو نده 

😙😙😙

2728
خب عزیزم الان نگران چی هستی؟ به یکی علاقه پیدا کردی ترس نداره کار اشتباه ای ام نکردی  درضمن پس ...

ینی میخواد اذیت کنه؟ ببین پی امم سین نمیکنه‌. امروز دیدمش سرما خورده بود. کیک درست کرده بودم براش بردم اونم برداشت تشکر کرد. اومدم خونه پی ام دادم کیکو خوردی حالت بدتر نشد؟ هنوز سین نکرده از ظهر تا حالا

بهش پیام نده خودش بخواد میاد پسرا از چسبیدن بهشون بدشون میاد رفت وامدتم کمتر کن زیاد بری که میفهمه که تو ازش خوشت اومده اینجوری خودشو بالا میگیذه وفک میکنه گهیه در نتیجه عزیزم یه مدت ازش دور باش

ینی میخواد اذیت کنه؟ ببین پی امم سین نمیکنه‌. امروز دیدمش سرما خورده بود. کیک درست کرده بودم براش بر ...

بابازیاد وا نده یه کم سفت باش 

شاید اون یه دوست یا عشق دیگه داره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
توروخدا بگین چیکار کنم. حالم بده 

عزیزم بنظرم کنکورتو بده بعد وارد این رابطه ها شو بزار خیالت از درس راحت باشه.واینکه مردا اگه کسیو بخوان اصلا نمیتونن این دست اون دست کنن حتما میگن اینم فکرمیکنم خودت رویا بافتی.والانم چیزی نشده بهتره ازش بگذری .نمیگم عاشق شدن بده ولی تو این سن دردسر خیلی زیادی داره توام ک هیچ نوع رابطه و حرف و خاطره ی نداری باهاش ک منم دوسال از توبزرگ ترم نمیخوام نصیحتت کنم ولی زوده کنکور بده برو دانشگاه اونموقع بهتر میتونی تصمیم بگیری 

بهش پیام نده خودش بخواد میاد پسرا از چسبیدن بهشون بدشون میاد رفت وامدتم کمتر کن زیاد بری که میفهمه ک ...

بدتر نشه یهو؟😐 بنظرت جواب میده؟ ظهر بهش پی ام دادم حالش بدتر شد یا ن. ولی دیگ قصد ندارم پی ام بدم.

عزیزم بنظرم کنکورتو بده بعد وارد این رابطه ها شو بزار خیالت از درس راحت باشه.واینکه مردا اگه کسیو بخ ...

ینی چی خیال بافتم😐 اوسکل نیستم الکی بیام وقت بزارم ک. خودش پی ام داد اول. من کاریش نداشتم اصلا. 

بدتر نشه یهو؟😐 بنظرت جواب میده؟ ظهر بهش پی ام دادم حالش بدتر شد یا ن. ولی دیگ قصد ندارم پی ام بدم.

نه عزیزم بدتر نمیشه فاصله بگیری یه مدت خودش میاد سراغتو میگیره مطمعن باش وقتی هم سراغتو گرف اصلا هول نباش مث خودش که سین نمیکنه والا 

هزار تا دختر مدرسه ای و بزرگتر از شما براش توی فامیل و شهر و خیابون براش هس

سرزنشت نمیکنم رویا پردازی کن تا بزرگ شی و تجربه های بیشتر کسب کنی و آدمای بیشتری ببینی و خوشت بیاد

با پیشقدم شدن برای رابطه اونم توی سن کمت فقط پای سواستفاده گر یا یه رابطه بی سرانجام رو دامن میزنی

بابازیاد وا نده یه کم سفت باش  شاید اون یه دوست یا عشق دیگه داره

اگ دوست دختر داره پس چرا ب من پی ام میده؟ اه حالم از خودم بهم میخوره. دلارام نیستم اگه یبار دیگه من بهش پی ام بدم. پی ام ظهرم اخریش بود. تا وقتی پی ام نده دیگه کاری به کارش ندارم

2706