2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای من ۵ هفته و ۶ روز سی هزار بود

مشکلی هم نبود

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

خوبه ک من ۲ روز قبل پریودم ۹۴۳ بود .یعنی ۳ هفته و ۵ روز ...تو الان ۵ هفته ۲۲۰۰۰ میشه دیگه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

هیچی

منم بتام خیلی بالا بود

عکس ازمایشتو بذار رنج ازمایشگاهتو ببینم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738
چند قلویی

ن بابا ...این عدد تو هر کس متفاوته من دوروز قبل موعدم ۹۴۳ بود .ولی تک قوله 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
باید سونو بدی یا چند قلو بارداری یا مول هیداتیفرمه

ن بابااااا ...۵ هفتشه هااا

باید سونو بدی یا چند قلو بارداری یا مول هیداتیفرمه

چرا الکی میترسونیس 

برای من بیشتر از ایشون بود 

نه مول بود نه چند قلو

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

من بتام هر دو روز پنج برابر میشد

هفته پنج ۱۶ هزار بودم

انقد ترسیدمممم میگفتم این مولارِ

ولی طبیعی بود و مشکلی نداشتم

نگران نشو

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706