2737
2734
عنوان

خانم های باسلیقه بیایید کمکم کنید

220 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها شب همگی بخیر دوستان بچه عموم تمام دیوارهای اتاقم جوییده خط خطی کرده با ماژیک و مداد الان امکان نقاشی و کاغذ دیواری ندارم فکری به ذهنتون نمیرسه دیوارهای اتاقم از این حالت در بیاد 

مثلا اگر برگ های پاییزی با کاغذ یا نمد درست کنم بزنم به دیوار خوب میشه به نظرتون

اتاقم دیواراش رنگ پلاستیکه 

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

خو اتاق رنگه که راحت پاک میشه دیگه.با اب و رنده صابون و یکم تاید قاطی کن با کهنه بکش بهشون....بعد کهنه خیس بعدم کهنه خشک.من لاکم پاک کردم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو اتاق رنگه که راحت پاک میشه دیگه.با اب و رنده صابون و یکم تاید قاطی کن با کهنه بکش بهشون....بعد که ...

اخه رنگ پلاسنیکه اینم ماژیکه خط کشیده

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
2740